Príťažlivá

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Napriek tomu, že si krásna, rozumná, príťažlivá a inteligentná žena, chlapi sa ti vyhýbajú. Nevieš, kde robíš chybu a stále máš pocit, že nie si dosť dobrá. Problém sa však môže skrývať v týchto maličkostiach.

Tu sú 4 z nich.

Máš „kamennú“ tvár

Môžeš byť akokoľvek krásna a sympatická, ale pokiaľ stále chodíš s vážnou tvárou a málokedy sa usmeješ (a už vôbec nie na cudzieho človeka), tak nečakaj, že ťa muži začnú obletovať.

Dôvod je jasný. Jednoducho sa boja, že keď prejavia iniciatívu, tak ich rýchlo niekam pošleš. A muži sa naozaj desia toho, že ženy neprijmú ich ponuku na zoznámenie sa. Je to jedným z ich najväčších strašiakov, čo sa týka žien a vzťahov.

Nie si sama

Nie je to myslené tak, že si zadaná, ale jednoducho stále tráviš svoj čas s niekým, či už sú to kamošky, rodina, kolegovia a podobne. Bez nich sa nepohneš a sama nikam nechodíš. Muži sa už len zo slušnosti k iným ľuďom v tvojej spoločnosti nebudú snažiť nadviazať kontakt.

Stále sa ponáhľaš

Robíš milión veci naraz, stále riešiš nejaké hovory, si v zhone a vyzeráš tak, že na osobný život určite nemáš čas. A na čo je dobré sa s takou ženou zoznamovať? Musíš sa vedieť aspoň na chvíľku uvoľniť a uvidíš, pôjde z teba úplne iný vibe.

Čakáš, ale nič nerobíš

Mnohé ženy tak strašne chcú, aby sa s nimi niekto zoznámil, ale nič pre to nerobia. Alebo ak aj prídu niekam, kde vedia, že môžu spoznať nejakých pekných chlapov, iba nečinne vyčkávajú. Ak to tak robíš aj ty, mala by si zmeniť túto stratégiu a robiť niečo pre to, aby ten muž za tebou koniec koncov prišiel. To znamená, že by si sa mala naňho aspoň usmievať alebo nadviazať očný kontakt.

Si natoľko odvážna, že nemáš problém zoznámiť sa s mužom ako prvá? V tomto našom článku nájdeš užitočné tipy, ako by si to mohla urobiť alebo ako by si ho mohla zaujať. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating