Som kráľovná utrácania. Nie je žiadnym tajomstvom, že utrácam všetky svoje peniaze za predraženú kaderníčku a dobré jedlo. Myslím si, že ak sa človeku v niečom nedarí, mal by sa aspoň o seba pekne starať a dopriať si.

A tak som po fakt zlom týždni vysolila za rifle 225 eur.

Viem, viem. Tie peniaze som mohla použiť na nejaký pekný víkendový výlet, prípadne niečo trvalejšie, ako jedny hlúpe rifle. No potom som si uvedomila, že to bola vynikajúca investícia.

Nemusím ti hovoriť, aká skvelá vec rifle sú. Na rande nosím čierne skinny, do práce bežné. Mám jedny vyprané, dotrhané čierne, ktoré sú moje obľúbené – pasujú totiž ku všetkému a nikdy nevyjdu z módy. A mám svoje nové, drahé.

No v skutočnosti šetrím peniaze.

Nejde o to, ako vyzeráš, nájsť dobré rifle je vždy problém. A keď ich nájdeš, je v pohode si za ne priplatiť. Navyše, kvalitné rifle sa nenatiahnu a neroztrhnú, tvoj zadok v nich vyzerá super na začiatku, aj po troch rokoch. A hlavne..

..tri slová: cena za nosenie

Môj kamarát stylista mi raz povedal o tajomstve ceny za nosenie. Je to jednoduché – ak si dáš rifle za 200 eur na seba v živote 100-krát, cena za nosenie je 2 eurá. Ak si dáš rifle za 20 eur na seba štyrikrát, cena za nosenie je 5 eur. A keďže za kvalitu sa platí, drahšie rifle vydržia podstatne dlhšie a často vyjdu reálne lacnejšie, než tie na prvý pohľad lacné.

A ešte niečo. Dobré rifle na dobrom zadku – buď pripravená na chlapov, ktorí ti ich preplatia kupovaním drinkov a snahou ťa zaujať :)).

titulná foto: Javier Pardina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista