nevera

Nevera vo vzťahu je čoraz častejšou „tradíciou“, s ktorou bojujeme. Partneri od seba majú nesplniteľné očakávania a pri najmenšej hádke utekajú. Mužom dokonca niekedy stačí iba krajší úsmev, ako má ich žena.

Niektorí muži nie sú stavaní na vážny vzťah či dokonca sobáš. Stres, ktorý je na nich vo vzťahu vyvíjaný, ich tak môže dohnať až k nevere. Alebo sú to len pudy? Tu je 7 dôvodov, pre ktoré muži podvádzajú ženy aj napriek tomu, že ich skutočne milujú.

Nerealistické očakávania

Občas je chlap tak jednoduchý, že si myslí, že žena bude plniť všetky jeho očakávania a túžby. Bude tíško doma sedieť s pripraveným pivom a teplou večerou. Akonáhle je to inak a partnerka má aj vlastnú hlavu a potreby, nastáva konflikt.

nevera
zdroj: Unsplash/ Kenny Eliason

Mužovi sa totiž nepáči to, čo sa deje, nakoľko to nespĺňa jeho očakávania. Nehovoriac o tom, ak vzťah prestane klapať v spálni. A práve vtedy môže začať hľadať inde, lebo si myslí, že tam to bude lepšie.

Nájde nejaké pekné fotky upravenej ženy s parádnou večerou, k tomu pikantný popisok a viac mu netreba. Razom sa láska mení a je potlačená obyčajnými pudmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating