Skrytý význam viet

Počula si už o „fenoméne potvory“? V poslednej dobe sa stále častejšie hovorí o tom, že muži milujú takéto ženy, aj keď vedia byť poriadne nepríjemné a náročné. 

Prečo muži milujú potvory? Tento otáznik zostáva záhadou pre mnoho žien, no odpoveď môže byť jednoduchšia, ako sa zdá.

Kto sú potvory?

Tieto ženy sú často vnímané ako sebavedomé, nezávislé a žiadané. Sú drzé a nesprávajú sa tak, ako sa od nich očakáva. Môžu byť tvrdohlavé, náročné a vyžadovať veľa pozornosti a úsilia.

Napriek tomu, že takéto správanie nemá nič spoločné s tradičnými kvalitami, ako je nežnosť a láskavosť, mnohí muži sú k nim priťahovaní. No vzťah s nimi nie je také jednoduché udržať.

Partner objíma partnerku
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Prečo niektorí muži tak ľahko padnú do ich sietí?

Prvým dôvodom je, že ženy s týmto správaním sú sebavedomé a nezávislé. Vedia, čo chcú a sú si vedomé svojich túžob, neboja sa prejaviť svoje city a chlapi ich za to obdivujú. Priťahuje ich, že sú si isté samy sebou. Muži tiež často vnímajú potvory ako ženy, ktoré sú schopné prežiť bez nich a nepotrebujú ich na to, aby boli šťastné.

Ďalším dôvodom je, že tieto ženy sú často veľmi atraktívne a žiadané. Majú silný charakter a dokážu byť vášnivé, čo môže byť lákavé. Okrem toho je pre chlapov takáto nezávislá žena výzvou (rovnako to majú ženy pri „zlých chlapcoch“). Chcú ju premeniť na milujúcu a lojálnu partnerku.

pár v objatí
zdroj: Pexels/Danik Prihodko

Tieto ženy môžu pôsobiť ako magnet na mužov, ktorí sa cítia unavení zo stereotypných vzťahov a chcú niečo nové. V takýchto vzťahoch môže byť žena dominantnejšia, čo môže byť pre muža atraktívne. Tiež často vyzývajú mužov, aby sa o nich postarali a preukázali im lásku a starostlivosť, a muž chce byť, samozrejme, jej hrdinom.

Pokiaľ k takýmto ženám nepatríš a ani nechceš, nezúfaj. Je dôležité si uvedomiť, že nie všetci muži milujú potvory a že každý má vlastný vkus a preferencie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating