Milenecký vzťah

Milenecký vzťah je plný tajomstiev a vášne, no skrýva v sebe aj zlé spôsoby. Takúto lásku sprevádzajú klamstvá, zrada, intrigy ale aj veľká bolesť na obidvoch stranách. Prečo vzťah s milencom vo väčšine prípadov nedopadne dobre? 

Ak patríš medzi citlivé osoby, mala by si vedieť, že takýto vzťah má ďaleko od romantiky a pravej lásky. Vcíť sa do situácie tej druhej ženy a uvedom si, že to, čo robíš, nie je správne.

Veľké riziko odhalenia

Ak sa nachádzaš v zakázanej láske, prechádzaš si stresovými situáciami, pretože by ťa mohol niekto nachytať. Odhalené tajomstvo môže mať následky nielen pre teba a milenca, ale aj pre jeho rodinu. V konečnom dôsledku to môže mať zlý spád a dotyčný môže stratiť rodinu, zamestnanie a mnoho ďalších vecí.

Milenecký vzťah
zdroj: Pexels/Alena Darmel

Nedostatok lásky a stability

Muž, ktorý má doma partnerku, alebo dokonca manželku, ti nikdy nedá dostatok lásky, ktorú potrebuješ. Jednou z najväčších nevýhod je, že takéto stretávanie môže skončiť veľmi rýchlo a ty s tým nič neurobíš. V takomto vzťahu si len „hračka“ s ktorou sa hrá, pretože vie, že doma naňho čaká jeho skutočná partnerka.

Pocit prázdnoty a samoty

Nič nie je horšie ako to, keď máš partnera, no v skutočnosti ti nepatrí. Udržiavanie mileneckého vzťahu to môže len a len zhoršovať, a teda aj pocit prázdnoty sa môže vyvíjať horším smerom. Zaslúžiš si muža, ktorý ťa bude ľúbiť a u ktorého budeš na prvom, a nie druhom mieste.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating