pexels.com

Prosím nenechaj to tak. Nedovoľuj jej sa s tebou zahrávať. Nikdy! Nedávaj jej zakaždým novú šancu.

Ako dokážeš ignorovať, že okrem teba s ďalšími spáva? A ty ju kľudne ďalej objímaš a dokazuješ jej všetku svoju lásku. Keby môžeš spravil by si hocičo, len aby bola ona spokojná. No mal by si občas začať myslieť aj na seba. Nemôžeš nikomu dovoliť aby sa ku tebe takto správal. Predsa si to vôbec nezaslúžiš.

Práve ty, jeden z najlepších nedokážeš povedať nie. Nerozumiem ti. Prečo sa vždy vrátiš späť? Prečo jej to všetko odpúšťaš? Čo ťa k nej tam ťahá, že zo seba necháš robiť hlupáka? Tak čo? Vieš koľko existuje dievčat, ktoré by robili pre teba to, čo robíš ty pre ňu? Množstvo! Dali by ti tak veľa a najmä pocit šťastia. Ten ti ona nedáva. Len si to nahováraš. Ona si ťa prosto nezaslúži, ale ty to nechceš vidieť.

Je mi ťa skutočne ľúto. Dúfam, že čoskoro pochopíš, čo sa to deje a začneš uprednostňovať svoj rozum pred srdcom. Viem, hovorí sa ľahšie ako koná, ale ty toto nesmieš. Chceme ti všetci len a len dobre, no zrejme márne.
Jasné, že nikdy nebude ani nebolo ľahké opustiť niekoho, koho si miloval, ale z času na čas je to nutné. Nerob zo seba hračku! Naozaj ťa prosím, nerob to. Si priveľký dobrák a ty žiaľbohu nevidíš, ako ti to škodí. Vieš ako sa hovorí ,,Za dobrotu na žobrotu.“. To je presne tvoj prípad. Tak veľmi chceš byť dobrým človekom až to začalo tvoje okolie využívať, no a najmä tvoja najbližšia. A keď si odpustil prvý krát už vedela, čo si dovoliť môže a čo nie. Vlastne pri tebe si dovoľuje všetko, pretože ty s tým nič nerobíš.

Všetci si za takmer všetko môžeme sami. A toto je jedna z tých vecí, ktorú si si spôsobil sám a ja by som ti tak rada pomohla, no ty to nechceš prijať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife