unsplash.com

Toto je pre všetkých, ktorí sa snažia vyliečiť z vecí, o ktorých nehovoria.

Toto je pre tých, ktorí bojujú v tichosti.

Zakaždým, keď som v spoločnosti a vystupujem na verejnosti, som výrečná. Mám čo povedať, v každej téme sa nájdem a ústa sa mi nezatvoria. No keď som doma, tak stále sedím v tichu mojej izby a snažím sa bojovať s démonmi, ktorí útočia na moje vnútro. Snažím sa dostať z hlavy všetky tie nepekné veci, o ktorých nerada hovorím.

Je to strašidelné obdobie. Bojovať a liečiť sa z niečoho, čo mi spôsobuje toľko veľa bolesti. Prebúdzam sa každé ráno, aby som bojovala s tým istým problémom a on nie a nie odísť.

zdroj: pexels.com

A možno je toto aj tvoj prípad. Možno máš priateľa alebo člena rodiny, ktorý je tu pre teba a môžeš mu to povedať, no nikdy ti nebude rozumieť. Nikdy nebude rozumieť bolesti, ktorú pociťuješ. A tak si ticho. Robíš to najlepšie čo vieš a dúfaš, že sa z toho vyliečiš.

Každé ráno sa pokúšaš neplakať a pokračuješ v boji preto, aby si vyhrala. Nemáš presné informácie, no vieš, že chceš, aby to konečne skončilo. Si vyčerpaná a veľmi slabá. Je to ten najsilnejší pocit sa svete. Snažiť sa uzdraviť a vyliečiť.

Ale prosím, vedz, že v tom nie si sama. Na svete sú ľudia, ktorí sú zlomení. Na svete sú ľudia, ktorí denne plačú. Na svete sú ľudia, ktorí s niečím bojujú rovnako ako ty. Toto je pre teba, aby si vedela, že v tomto boji nie si sama. Nie si sama tým človekom, ktorý má svoje bolesti a nehovorí o nich.

Možno sa naozaj cítiš sama, ale nie si sama. Som tu s tebou ja, aj ona, aj on, aj všetci.

Mysli sa na to a aspoň na malý moment sa usmej. Raz to bude dobré.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife