Photo by Ana Francisconi on Unsplash.com

Moderné randenie je pre blížencov veľmi ťažké, pretože sa na nič nehráme.

Keď mám niekoho rada, poviem mu to. Ak sa mi nepáči, poviem mu to. Mám problém skryť svoje emócie a nebyť priama. Nemám žiadne zábrany v tom, ako sa na rande cítiť. Robím to, čo si myslím, že je správne.

Ak niekto očakáva, že sa budem správať podľa pravidiel, som z toho zúfalá. Mužovi, ktorý ma zaujme, dám celú svoju pozornosť. Pochválim ho, ak niečo úžasné spravil. Pozerám sa na neho s láskou a nehou.

Moderné randenie je pre blížencov veľmi ťažké, pretože sme veľmi zvedaví. Nehanbím sa opýtať veci, ktoré by mali byť tajné. Nebojím sa rozprávať, len preto, pretože som s ním prvýkrát vonku. Rada sa dozviem nové veci a niekedy až moc zachádzam do detailov. Moja myseľ pracuje na plné obrátky a rozmýšľam o všetkom.

zdroj: Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

Moderné randenie je pre blížencov veľmi ťažké, pretože sa občas nevieme rozhodnúť. Neviem, či si mám obliecť rifle alebo šaty. Neviem, či chcem ísť do parku alebo do reštaurácie. Neviem, či chcem pozerať západ slnka pri jazere alebo či chcem ísť pozerať film do kina. Neviem sa rozhodnúť, no viem, že nechcem sedieť doma a nudiť sa. Moja zvedavá povaha mi to nedovolí, som rada aktívna.

Moderné randenie je pre blížencov veľmi ťažké, pretože sme zvyknutí robiť všetko na 100 %. Keď viem, že to má zmysel, bojujem. Nevzdávam sa, aj keď by to mnoho ľudí vzdalo, a tak som často unavená. Ale viem, že to stojí za to. Chcem mu dať každý kúsok svojho srdca a neviem si predstaviť, že by som to robila polovične. Chcem, aby veci neboli nútené, ale aby plynuli prirodzene. Nič nechcem unáhliť, chcem len skutočný záujem.

Ver blížencovi, hoci to bude ťažké, bude to krásne. Blíženec je zvedavý a odvážny.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife