cosmopolitan.com

Ak si aj ty s úžasom obdivovala dokonalé outfity predstaviteliek seriálu Gossip Girl, chcela byť kamarátkou Sereny a Blair a nakupovať s nimi v Barneys a Bergdorf-e, máme pre teba skvelú správu. Tvorcovia prichádzajú s novým seriálom, ktorý bude opäť z prostredia americkej „high society“

bustle.com

Nový seriál s názvom Dynasty je remake seriálu z 80-tych rokov. Pred pár dňami bol zverejnený prvý trailer televízie The CW. Rovnako ako pôvodný seriál vysielaný v rokoch 1981 až 1989, aj jeho nová verzia sleduje dve z najbohatších rodín v Amerike, rodinu Carrington a Colby. Ropní magnáti sú rivali nie len v podnikaní. Okrem peňazí je seriál plný lásky, intríg, luxusu a dokonalého oblečenia.

gowiththevlo.nl

Tvorcovia Gossip Girl, Josh Schwartz a Stephanie Savage sa rozhodli obnoviť tento dramatický seriál a majú veľké očakávania. V hlavných úlohách sa predstavia Elizabeth Gillies, známa zo seriálu V ako Victoria a Biele Goliere a Nathalie Kelley, ktorú si mohla vidieť v Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda.

cosmopolitan.com

Pilotná epizóda mala byť odvysielaná už v septembri minulého roku. Štart seriálu bol však posunutý na máj 2017. Pozri si prvý oficiálny trailer televízie The CW a možno sa Dynasty stane ďalšou tvojou srdcovkou a módnou inšpiráciou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista