zimné znamenia
instagram/sweetladylollipop instagram/teresa.jg instagram/simrxndosxnjh

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zimu buď miluješ alebo nenávidíš. Niekto miluje zvuk vŕzgajúceho snehu či teplé čaje, iný zasa miluje leto pre teplo a dlhé dni. Každý z nás je iný, avšak tieto 4 zimné znamenia, by na toto obdobie nedali nikdy dopustiť. Či už kvôli zimným športom, móde alebo pohodliu a regenerácii tela a mysle.

1. Kozorožec

Zima je pre neho ako stvorená. Miluje zimné športy, zábavu na snehu či ľade. Nevynechá žiadnu poriadnu zábavu spojenú s týmto obdobím. K radosti sa pridávajú aj narodeniny, ktoré ľudia narodení v tomto znamení, práve počas zimy oslavujú.

Kozorožec aj napriek tomu, že miluje spoločnosť, zbožňuje lyžovanie. Je to pre neho oddych od všetkých starostí. Miluje kontrolu, ale do adrenalínu ho dostávajú svahy a posúvanie svojich možností.

2. Vodnár

Vodnár miluje hlavne seba. Aj napriek tomu, že nie je egoista, zimu miluje kvôli tomu, že oslavuje narodeniny. Keďže je narodený v tomto období je radený aj medzi zimné znamenia. Zima mu preto tak nejak prirástla k srdcu.

Rád čelí novým výzvam, ktoré mu zima ponúka. Vydáva sa na túry a je spätý s prírodou, najmä ak je pokrytá bielou prikrývkou. Miluje to obdobie, keď odhaľuje stopy zvierat a nové, neobjavené miesta, ktoré so zimou menia svoje výhľady.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy