Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnes nikam nejdem! Nemám si čo na seba obliecť! Aj vy milé dámy máte takýto štart do každého dňa? Stojíte pred šatníkom a uvažujete čo na seba. Pozriete sa von oknom, keď zrazu zisťujete stav počasia, ktorý vás v tomto ročnom období určite nepoteší. Mnohí milovníci jesene mi dajú určite za pravdu, že okrem krásne sfarbeného parku nás vonku čakajú rozfúkané účesy, dolámané dáždniky a mnohé iné nástrahy, vďaka ktorým už nepôsobíme tak sebaisto a atraktívne. Zrazu po pár minútach prichádza pri šatníku vytúžené osvietenie. Obliekate sa, pobehujete po izbe ako taký šialenec, dolaďujete doplnky. Postavíte sa pred zrkadlo a namiesto pocitu spokojnosti prichádza vlna kritiky.

Takto to nepôjde. Vyzerám fakt otrasne. Opäť rozhádžete celú skriňu, prázdne vešiaky vás už prosia, aby ste prestali, no vy stále úpenlivo hľadáte to najlepšie, čo by dokonale svedčalo vašej postave, odzrkadľovalo by to vašu momentálnu náladu, niečo, v čom by ste sa cítili dostatočne príťažlivo, no nie zas lacno. Možno to páni netušia, no oblečenie a celková upravenosť ženy je často odpoveďou na jej momentálnu náladu. Rozhodujúce sú impulzy. Farby. Strihy. Materiály. Preto to chaotické pobehovanie po obchodoch sprava doľava. Naše najhoršie muky nastávajú vtedy, ak nás niekto núti chodiť od vešiaku k vešiaku. V tomto momente sa nákupy stávajú nočnými morami. Nechajte nás prosím tvoriť.

Mnohé z nás využívajú aj sociálne siete ako sú Instagram či Facebook nato, aby sledovali momentálne trendy. Je plusom ak to takto robíte, no najdôležitejší by mal byť váš vkus. Nemusíte si obliecť purpurovú, zelenú alebo inú farbu len preto, že sa teraz v jeseni nosí. Dokonca nemusíte ani kopírovať vkus Kardashianiek iba z toho dôvodu, že to takto robia všetci. Noste to v čom sa cítite úžasne, príťažlivo, pohodlne. Jednoducho niečo krásne pre vaše oko.

Inšpirácia je všade vôkol nás. Samotný život sa stáva obrovskou inšpiráciou pri tvorbe niečoho nového. Majte oči otvorené a nebojte sa vytŕčať z davu. Život máme len jeden, tak načo sa obliekať podľa akýchsi všeobecných pravidiel? Tvorte, kombinujte, občas sa nechajte viesť. Nerobte unáhlené závery, neodcudzujte vkus iného človeka.

Chcete sa obliecť štýlovo no obávate sa, že vám to slovenské obchody neumožnia? Pripravili sme si pre vás návrhy outfitov z kolekcie H&M, ktoré vám budú dokonale svedčať, či už pôjde o obyčajný jesenný deň, alebo obchodné stretnutie.

14627856_1208080249253709_434459014_n

Zemité farby sú dokonalým výberom na akúkoľvek príležitosť a tohtoročná jesenná kolekcia H&M je dôkazom toho, že si máte z čoho vybrať!

14699730_1208080452587022_583231884_n

Chcete večer vytŕčať z davu no neviete ako? Stačí ak zvolíte výraznejšie farby a výsledok sa dostaví okamžite. Metal bol hitom tohto leta, no aj v kombinácii s jesennými kúskami vyzerá skvele.

14694859_1208080519253682_453614260_n

Idete do práce, či na kávu s priateľkou? Tieto šaty sú to pravé orechové. Čiapka dodá celkovému looku hravosť a kabelka s kabátikom vnesie do outfitu eleganciu. Nebojte sa experimentovať!

14625512_1208080242587043_709794660_n

Jemnosť aj počas jesene. Tu ju máte v plnej kráse. Pastelové farby vyniknú aj v tomto počasí a vám outfit uberie na veku, no rozhodne pridá na kráse a sebavedomí.

Toto bola malá ochutnávka jesennej kolekcie H&M. Nenechajte na seba dlho čakať a choďte si vybrať to, čo vášmu oku ulahodilo najviac. Ako už povedala slávna a nenahraditeľná Coco Chanel: „ Obleč sa tak, akoby to bolo naposledy.“ 

zdroj: www2.hm.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista