Prvý dojem nie je všetko. Ale často ovplyvní to, ako ťa ľudia budú vnímať. Niektorí ľudia si to možno neuvedomujú, ale v porovnaní s inými ich ľudia berú ako  negatívne osoby. Ich vyjadrovanie, postoj alebo vyžarovanie, nie je vždy príjemné. Ktoré 3 znamenia sa považujú za viac negatívne ako iné? A prečo? 

Škorpión

Škorpión má tendenciu skenovať svet okolo seba a keďže sa pritom dlho díva okolo seba a premýšľa, ľuďom sa to zdá byť nepríjemné. Aby sa s nejakou osobou zblížil, musí si ňou byť istý na 100 %. Často sa spolieha na svoju intuíciu. Ak sa mu niečo nezdá, radšej sa stiahne. Aby spravil lepší dojem na ľudí, mal by nájsť rovnováhu medzi spoznávaním a otvorenosťou.

Strelec

Strelec vytvára silný prvý dojem. Pre pokojnejších ľudí sa to môže zdať byť až nepríjemné. Známy je aj preto, že povie niečo skôr, ako si to premyslí, a to dokáže často spôsobiť nepríjemnosti. Preto by si mal 2x rozmyslieť, či jeho slová niekoho nezasiahnu ako šípy. Aj keď je úprimnosť veľká cnosť, nemusí sa to s ňu vždy preháňať.

Kozorožec

Toto znamenie je veľmi ostražité. Aj keď v jednej chvíli táto vlastnosť chráni, v inej spôsobí tvrdý náraz pre toho, kto by sa s ním chcel zblížiť. Občas je vo svojich úsudkoch až príliš krutý len preto, že nie sú veci tak, ako by chcel. Treba mu pripomenúť, že život nie je iba o ostražitosti, ale aj o oddychu a zábave.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.