Reserved

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po úspešných kampaniach s Kate Moss, Cindy Crawford, či Irinou Shayk prichádza poľská módna značka RESERVED s jej doteraz najväčšou kampaňou. A opäť si za svoju tvár zvolila svetovú hviezdu. Tentokrát top modelku a kráľovnú sociálnych sietí. 

Po tom, čo na svojom Instagrame značka svojich fanúšikov držala v miernom napätí, je dnes jasné, že tvárou kampane na jeseň a zimu 2019/2020 je Kendall Jenner. So svojimi 116 miliónmi followermi na Instagrame je nepochybne jednou z najväčších osobností módneho sveta. Táto 180 centimetrov vysoká kráska je dokonca na popredných miestach najlepšie platených modeliek podľa časopisu Forbes.

zdroj: RESERVED

K tejto kampani pripravila spoločnosť veľmi zaujímavé úvodné video. V ňom sa Kendall premieňa na hviezdy najznámejších talianskych filmov a odhaľuje svoj prirodzený herecký talent, keď tancuje, zvádza a flirtuje s kamerou. Video režíroval Gordon Von Steiner.

V tomto surrealistickom módnom filme RESERVED nie je nič jednoznačné. Sme prenesení do barokovej talianskej vily, kde Kendall Jenner sníva a hrá rôzne postavy. V jednej scéne je talianskou aristokratkou zo starých filmov, v inej bláznivé retro dievča pohrúžené do tanca; vidíme ju ako mladého rebela z 90. rokov aj ako sirénu plávajúcu vo veľkom akváriu. Kendall má v tejto kampani veľa tvárí, pripomína sofistikovanú Sophiu Loren v Manželstve po taliansky; v inej scéne dievčenskú Natalie Portman v Léonovi. Kolekcie RESERVED na jeseň a zimu sú zdrojom týchto inšpirácií. Štýl značky pre túto sezónu umožňuje hlavnej postave – ikone Gen Z štýlu – vyjadriť jej fantázie a túžby.

zdroj: RESERVED

Gordon Von Steiner, scenárista, režisér a choreograf „Ciao Kendall!„, spolupracoval s významnými módnymi domami ako Prada, Gucci a bol tvorcom predchádzajúcich RESERVED filmov #ILoveYouCindy a #IcanBoogie. Za vzhľad Kendall v novej kampani je zodpovedný stylista Jacob K. Jacob predtým spolupracoval s Kendall na jej obálke talianskeho Vogue a spolupracuje s mnohými medzinárodnými časopismi vrátane Vogue Nipon, W a Dazed.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista