Austrálska Ruža pre nevestu

Ruža pre nevestu sa na Slovensku teší veľkému úspechu. Ide však o formát inšpirovaný zahraničnými verziami. Jednou z nich je aj tá austrálska, ktorú môžeš sledovať na platforme Voyo. A Televízia Markíza na svojom webe teraz odhalila tvár ďalšieho ženícha, ktorý si svoju lásku hľadá v 7. sérii. Tentokrát však nejde o podnikateľa.

Pred pár týždňami sme sa dozvedeli meno víťazky druhej série šou Ruža pre nevestu. Ženích Radko svoj prsteň daroval Košičanke Stanke, no nevydržalo im to spolu a napokon každý z nich išiel vlastnou cestou. Aj v prvej sérii o atraktívneho podnikateľa Tomáša Tarra bojovalo 18 neviest. Napokon vyhrala YouTuberka Petrana. Ani im to spolu nevydržalo dlho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Austrálska Ruža pre nevestu pozná svojho ženícha

Ruža pre nevestu je pod názvom The Bachelor obľúbená aj v zahraničí. Veľký úspech tiež má v Austrálii, kde už bolo natočených 11 sérií. Markíza však na platformu Voyo prednedávnom pridala siedme pokračovanie tejto úspešnej šou. O koho srdce tam bojuje 28 žien?

Ide o astrofyzika Matta Agnewa, ktorého fascinuje vesmír. Venuje sa výskumu a hľadaniu planét podobných Zemi. A síce ako sám v dokrútke – ktorú Markíza zverejnila na webe – priznal, je ako-tak múdry, no výbery partneriek mu veľmi nejdú. Preto si z neho uťahujú aj kamaráti. Je hrdý na to, čo dosiahol v kariére, no zažartoval, že s doktorátom sa maznať nedá.

„Prihlásil som sa, pretože som vedec. Rád sa rozhodujem na základe preukázaných dôkazov. A tento program má naozajstnú úspešnosť. Sú to manželia, deti, ľudia, ktorí našli lásku, a ja to chcem tiež. Je dokázané, že to môže fungovať,“ povedal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa New Idea Magazine (@newideamagazine)

Tak čo myslíš, nájde si Matt v šou The Bachelor Austrália tú pravú?

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News