Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Megan Sullivan, mladá filmárka zo San Francisca, zažila za jeden mesiac tri nešťastné tragédie, ktoré zmenili jej život. Spadla z útesu , narazilo do nej auto, keď išla na svojej motorke a diagnostikovali jej rakovinu kože. Toto ju viedlo k rozhodnutiu, že musí zobrať život do svojich rúk a začať si plniť sny. Kúpila si letenky a vybrala sa na trinásťdňovú cestu, kde navštívila sedem nových divov sveta.

new-seven-wonders-machu-picchu.jpg.rend.tccom.616.462

Po chirurgickom odstránení rakoviny kože sa rozhodla sústrediť na svoj cieľ a ušetriť, čo najviac peňazí na cestovanie. Ako sa Megan vyjadrila pre Buzzfeed, vďaka jej práci si bola schopná finančne dovoliť túto cestu, no tiež zmenila svoj životný štýl, predala nadbytočné veci a rozhodla sa ušetriť hlavne na denných výdavkov.
new-seven-wonders-christ-the-redeemer.jpg.rend.tccom.616.462

Megan tvrdí, že tieto tragické udalosti jej pomohli k tomu, aby sa odhodlala urobiť radikálnu zmenu a začala objavovať nové veci v živote. Uvedomila si, že jediná vec, ktorá jej bránila pred tým, aby žila život tak ako si ho vysnila, je ona sama. Každý z nás sa bojí, ale iba ten, kto je dostatočne statočný prekonať tento strach, nakoniec získa po čom túži. Nakoniec vždy platí, že ľutujeme len to, čo sme neurobili.

Pozrite si video z Meganinej úžasnej cesty!

Zdroj: www.boredpanda.com , www.buzzfeed.com

Zdroj obrázkov: www.travelchannel.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife