Ktorá Disney princezná sa na teba najviac podobá?

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá z Disney princezien má svoje jedinečné vlastnosti a charakteristiky. Tento kvíz ti pomôže zistiť, ktorá z nich sa ti podobá najviac. Priprav sa teda na dobrodružstvo a odhaľ, ktorá Disney hrdinka zodpovedá tvojej osobnosti.

Aký je tvoj obľúbený spôsob trávenia voľného času?

Ktorá vlastnosť najviac charakterizuje tvoju osobnosť?

Ako by si najradšej strávila víkend?

Čo považuješ za svoj najväčší sen?

Ktorá vlastnosť ťa najviac inšpiruje?

Aký je tvoj obľúbený hudobný žáner?

Čo považuješ za najdôležitejšie vo vzťahu?

Aký je tvoje najobľúbenejšie životné motto?

Čo najviac váš motivuje v živote?

Ktorý z týchto filmových žánrov je tvoj obľúbený?

Popoluška či Belle: Ktorá Disney princezná najviac zodpovedá tvojej osobnosti?
POPOLUŠKA

Disney princezná

Si jemná a máš zmysel pre módu podobne, ako Popoluška. Si láskavá a obetavá osoba, ktorá verí v dobro. Snažíš sa pomáhať ostatným a máš veľké srdce. Máš schopnosť prekonávať prekážky s úsmevom a trpezlivosťou, čo ťa robí skutočnou princeznou vo svojom živote.
MERIDA

Disney princezná

Tvoja osobnosť je neskrotná. Rovnako sa volá aj rozprávka, v ktorej je hlavnou hrdinkou Merida. Si odvážna a vytrvalá. Nebojíš sa vyjadrovať svoje názory a bojovať za to, že sú pravdivé. Tvoja nezávislosť a odhodlanie ťa vynáša nad bežné hranice a robí z teba skutočnú hrdinku.
RAPUNZEL

Disney princezná

Tvoja osobnosť je zrejme bojazlivá, no keď si niečo zaumieniš, ideš aj "cez mŕtvoly". Si nezávislá a slobodomyseľná osoba, ktorá túži po dobrodružstve a slobode. Máš silnú vôľu a odhodlanie sledovať vlastnú cestu, aj keď to znamená odolať konvenčným očakávaniam.
BELLE

Disney princezná

Si kreatívna a vášnivá osoba, ktorá sa zaujíma o umenie a kultúru. Tvoja láskavá povaha a oddanosť tvojim záujmom z teba robí jedinečného človeka. Aj vďaka pozitívnemu vzťahu ku kultúre si skutočnou princeznou vo svojom živote.

Tak čo, ako by na výsledok v tomto kvíze reagovalo tvoje detské ja? Bolo by spokojné s Disney princeznou, ktorá sa na teba podobá?

Každopádne, ak máš rada rozprávky, TENTO kvíz je pre teba ako stvorený. Pamätáš si ich z detstva všetky?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy