Photo by Daniel Spase from Pexels

Každý z nás už určite dostal v živote úlohu opísať sa ako človeka. Aká si? Ktoré vlastnosti ťa vystihujú? Aj keď máme o sebe jasnú predstavu, niekedy sa naše vlastné vnímanie sa od reality líši. Každý si myslí, že jeho osobnosť je tým najlepším celkom. Zisti na základe nasledujúceho kvízu, ako všeobecne možno opísať práve teba! 

Ako by si sa zachovala v situácii, pri ktorej niekto cudzí potrebuje pomoc?

Čo ti ako prvé napadne pri slove "LÁSKA"?

Ktoré zviera by si si vybrala ako svojho domáceho miláčika?

Čo je podľa teba vo vzťahu najdôležitejšie?

Ktorá odpoveď opisuje podľa teba dokonalý deň?

Ktoré z týchto 3 povolaní podľa teba prináša do sveta najviac dobra?

Čo si všímaš na ľuďoch ako prvé?

Čo je podľa teba najhoršia ľudská vlastnosť?

Aké miesto by si v tejto chvíli navštívila najradšej?

Ktorá trojica slov v tebe vyvoláva najväčšiu radosť?

Zisti, aká si osobnosť na základe tohto kvízu!
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Ty si naozaj dobrý človek. Vážiš si svoju rodinu a veci, ktoré sa nedajú kúpiť. Uvedomuješ si, že je to životné šťastie. Si skôr introvert a nedokážeš niekomu úmyselne ublížiť. Tvoji najbližší sa na teba môžu vždy spoľahnúť. Dávaj si však pozor, aby ťa pre tvoju, občas priam naivnú povahu, nevyužívali ľudia, ktorí si to nezaslúžia.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Na jednom tvojom ramene sedí anjel a na druhom diabol. Si človek, ktorý je úprimný, má rád svojich najbližších, no ani odviazaná zábava ti nie je cudzia. Nenecháš so sebou manipulovať, ale vždy sa postavíš za správnu vec. Aj keď dobre vieš, na čom v skutočnosti záleží, sem-tam stratíš hlavu pre povrchné veci. Rada pre teba: skôr než začneš konať, napočítaj do 10.
ČO O TEBE PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Asi si to neuvedomuješ, ale ty nie si práve typ človeka, ktorého chcú mať ľudia po boku ako pravého priateľa. Aj keď ich máš vo svojom okolí dosť, nikto ťa neberie ako človeka, na ktorého sa môže spoľahnúť. Je s tebou zábava a nedávaš si servítku pred ústa. Si extrovert, ktorý nerád pozerá na iných a robí veci, z ktorých má sám nejaké výhody. Práve kvôli tvojmu sebeckému správaniu raz stratíš niekoho, na kom ti bude záležať. Život nie je o pozlátku, uvedom si to skôr, ako bude neskoro.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy