unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Byť mladý má byť skvelé obdobie. Máme si užívať, vytvárať nezabudnuteľné spomienky, úžasné príbehy pre naše deti a vnúčatá, zastaviť čas od všetkých povinností.

No my sme si z neho vytvorili čas na samé party namiesto výletov, na opíjačky namiesto večerov pri ohni s gitarou. Osobný rozvoj za nič nerobenie. Všetko čo je v nás, sme skryli za našu lenivosť.

freepik.com

Sme mladí. Máme silu, odvahu, energiu, nápady, máme vôľu niečo meniť, ale neprijímame ju. Sme odsúdení na bezvýznamnosť, kvôli tomu, že jednoducho nie sme ochotní. Dostali sme neskutočné dary, aby sme menili svet.

Povedz mi, čo si urobil prospešné pre tento svet, okrem toho že si si upratal izbu, či sa naučil na test? Prečo si kladieme tak malé ciele? Nie sme ochotní nič urobiť, lebo by nás to niečo stálo, no chceme všetko. Prečo nás prepadla táto hlúpa nemoc?

pexels.com

Je pár odvážlivcov, no majú to ťažké, pretože svet nás považuje za deti a potom nás len tak vhodí do sveta a zrazu sme dospelí. Dospelí nás neberú vážne a to len preto, že jednoducho spoločnosť nám propaguje status NESCHOPNÝ. Samozrejme my sme sa s ním uspokojili a to je obrovská chyba.

No tak preberme sa! Vyjdime von zo ZÓNY KOMFORTU! Zobuďme sme sa a dokážme, že máme na veľké veci. Urobme niečo pre tento svet. Ukážme všetkým, že nie sme banda neschopných detí. Dajme nám mladým nový status ZODPOVEDNÝCH a SCHOPNÝCH ľudí.

Tak prijímaš výzvu?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife