Dostať sa z rozchodu

Dostať sa z rozchodu vôbec nie je jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Niektorým ženám to trvá trochu dlhšie a musia to spracovať po svojom. Ako si na tom ty? Dokázala si sa preniesť cez svojho ex a pokračovať ďalej v bežnom živote?

Tento kvíz ti dokáže odhaliť pravdu. Buď preto pri odpovedaní naozaj úprimná, aby si zistila, ako na tom si. Možno si totiž len myslíš, že sa zvládneš dostať z rozchodu, no opak je pravdou.

Tak čo, spamätala si sa už zo svojho bývalého? 

Keď si na svojho ex spomenieš, čo cítiš?

Sleduješ ho na sociálnych sieťach?

Keď si spomenieš na to, čo ste prežili, rozplačeš sa?

Ak ťa niekto pozve na rande, ako zareaguješ?

Chodíš von so svojimi kamarátmi alebo si skôr doma?

Zvykneš mu písať?

Ako často myslíš na svojho bývalého?

Porovnávaš iných mužov so svojím bývalým?

Dostala si sa už z rozchodu? Tento kvíz ti odhalí skutočnú pravdu
NEDOKÁŽEŠ NA NEHO ZABUDNÚŤ.
Žiaľ, stále viazneš vo svojej minulosti a pripomínaš si, čo bolo medzi vami. Takto sa ti ale nikdy neuľaví. Musíš ho nechať ísť a znovu začať žiť svoj život ako predtým. Len to ti naozaj pomôže.
SI NA SPRÁVNEJ CESTE.
Snažíš sa na neho zabudnúť a niekedy sa ti to darí dobre, inokedy zase nastanú chvíle, kedy na neho myslíš. Potrebuješ len trochu viac času a uvidíš, že sa z rozchodu spamätáš a vyliečiš. Držíme palce.
Z ROZCHODU SI SA UŽ DOSTALA.
Gratulujeme, bývalý je naozaj bývalým a už si sa cez to všetko preniesla. Teraz sa sústreď na seba a na svoj život a ktovie, možno na teba niekde čaká nová láska. Už si pripravená, preto sa nemusíš ničomu brániť.

Život nám do vzťahov prináša rôzne bolestivé situácie. Rozchod a následná strata partnera však dokáže byť zo všetkého najviac nepríjemná udalosť. Bolí ešte omnoho viac v prípade, ak ťa tvoja polovička opustí kvôli inej žene. Ako sa vysporiadať so stratou partnera, ak ťa podviedol a našiel si novú priateľku, ti poradí psychologička a koučka v našom nedávnom článku.

Takmer každá jedna žena stretne vo svojom živote toho nesprávneho. Nič si z toho nerob, pretože vzťah s ním ti dokáže otvoriť oči. Dôležité je len nelipnúť na minulosti, ale posunúť sa vpred.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy