facebook.com/Jonas Brothers

Písal sa ešte rok 2005, kedy bratia Kevin, Joe a Nick Jonasovci založili vlastnú hudobnú kapelu, s ktorou prerazili a boli veľmi obľúbení predovšetkým pre mladé dievčatá, ktoré z nich išli zošalieť. Ak si v tom čase prežívala svoju pubertu, určite ti nemusíme nič pripomínať. 

Objavili sa v seriáli Hannah Montana, v Disney filme Camp Rock a napokon mali aj vlastný seriál. Popri tom tvorili hudbu a darilo sa im. V roku 2013 ale náhle zmizli zo scény a svoj comeback ohlásili tento rok, z čoho sa nesmierne tešíme.

Z tínedžerov vyrástli dospelí muži, Kevin má dnes 31 rokov, Joe 29 a najmladší Nick 26 rokov. Predstavili svoju čerstvú novinku „Only Human“, ktorú si určite zamiluješ hneď na prvé počutie a budeš si ju púšťať stále dookola. Mohla by sa z toho stať aj rádiovka, ktorá nebude môcť chýbať na žiadnej párty.

Jonas Brothers momentálne vyrazili na svoje veľké turné po Amerike, no na prelome rokov zavítajú aj do Európy. Ak by si ich chcela teda vidieť, tak už radšej teraz bookuj letenky do Londýna, Paríža, Madridu či Amsterdamu, kam ich vieš zohnať za pár eur.

Zaspomínaj si na jednu z najznámejších a najobľúbenejším skladieb od Jonas Brothers a môžeš si pekne porovnať, ako sa z mladých chalanov za tie roky stali krásni muži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News