Známy spevák Nick Jonas, člen skupiny Jonas Brothers, si so svojou manželkou Priyankou Chopra Jonas, zaspomínal na ich prvé rande. Informoval o tom na svojom instagramovom profile. Od toho osudového dňa ubehli už dva roky a manželská dvojica si aj naďalej prejavuje lásku.

„S touto krásnou ženou som išiel na rande presne pred dvomi rokmi. Sú to zatiaľ najlepšie dva roky môjho života a myslím, že je neskutočná pocta, že mám to šťastie stráviť s ňou zvyšok svojho života,“ vyjadril sa Nick Jonas vo svojom príspevku. Nezabudol samozrejme dodať, ako veľmi svoju manželku miluje.

„Pred dvomi rokmi sme sa spolu úplne prvýkrát odfotili. Odvtedy mi každý deň prinášaš nekonečnú radosť a šťastie. Milujem ťa @nickjonas. Ďakujem, že robíš náš život tak neuveriteľným,“ vyjadrila sa jeho manželka Priyanka.

Priyanka Chopra Jonas je známa indická herečka. Zažiarila predovšetkým v seriáli Quantico, kde obsadila hlavnú rolu. Medzi týmto manželským párom vznikla láska, a tak Nickovi nerobilo problém vykonať sobášny obrad aj na indický spôsob.

View this post on Instagram

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

View this post on Instagram

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Okrem toho si Priyanka zahrala aj vo videoklipe k pesničke Sucker alebo What A Man Gotta Do od Jonas Brothers. Vystupuje tam aj manželka Joeho Jonasa Sophie Turner (Game Of Thrones) a Danielle Jonas, ktorá tvorí manželský pár s Kevinom Jonasom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.