Vo štvrtok ráno našu susednú Ukrajinu postihlo obrovské nešťastie, ktoré sa vo veľkej miere týka aj nás. Či už podpornými slovami na diaľku, alebo sa smutnými príbehmi na Instagrame snažíme súcitiť a psychicky ich podporovať. Známe osobnosti majú však oveľa väčší vplyv na ľudí. 

Silviu Kucherenko, Dominiku Kavaschovú, Nelu Pociskovú, komika Fera Joke a vizážistku Lucid na Instagrame sledujú tisícky fanúšikov. Pomocou svojich sociálnych sietí teda môžu ovplyvniť svojich followerov a pomôcť vojnovému konfliktu na Ukrajine. Snáď sa teda aj oni zaslúžia o priaznivý vývoj nielen pre Ukrajincov, ale aj pre nás všetkých.

Určite si už postrehla, že príbehy väčšiny tvojich sledovateľov na Instagrame hýria smutnými príbehmi z vojnovej Ukrajiny. Inak tomu nie je ani na profiloch známych osobností. Každý na to má vlastný názor a zatiaľ čo väčšina sa snaží pomáhať psychicky a materiálne ako sa len dá, iní si myslia, že to nie je ten správny krok.

Deti sú veľmi všímavé

Všestrannú Nelu Pociskovú nepoznáme len ako talentovanú speváčku s neuveriteľným hlasom, ale predstavila sa aj v mnohých filmoch, seriáloch a na javiskách viacerých divadiel. Pred pár rokmi začala randiť s o 13 rokov starším kolegom Filipom Tůmom, ktorému porodila dve deti.

Starší Hektor má už 5 rokov a mladšia Lianka je od neho o dva roky mladšia. Takéto detičky sú známe svojou nevinnosťou, pravdovravnosťou a vnímavosťou, nad ktorou sa mnohokrát nestačíme čudovať. To isté potvrdila aj hrdá mamička v príbehu na svojom instagramovom profile.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3 4
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.