Instagram/lucidstyle_official, Instagram/fero_joke, Instagram/pociskova.nela

Vo štvrtok ráno našu susednú Ukrajinu postihlo obrovské nešťastie, ktoré sa vo veľkej miere týka aj nás. Či už podpornými slovami na diaľku, alebo sa smutnými príbehmi na Instagrame snažíme súcitiť a psychicky ich podporovať. Známe osobnosti majú však oveľa väčší vplyv na ľudí. 

Silviu Kucherenko, Dominiku Kavaschovú, Nelu Pociskovú, komika Fera Joke a vizážistku Lucid na Instagrame sledujú tisícky fanúšikov. Pomocou svojich sociálnych sietí teda môžu ovplyvniť svojich followerov a pomôcť vojnovému konfliktu na Ukrajine. Snáď sa teda aj oni zaslúžia o priaznivý vývoj nielen pre Ukrajincov, ale aj pre nás všetkých.

Určite si už postrehla, že príbehy väčšiny tvojich sledovateľov na Instagrame hýria smutnými príbehmi z vojnovej Ukrajiny. Inak tomu nie je ani na profiloch známych osobností. Každý na to má vlastný názor a zatiaľ čo väčšina sa snaží pomáhať psychicky a materiálne ako sa len dá, iní si myslia, že to nie je ten správny krok.

Deti sú veľmi všímavé

Všestrannú Nelu Pociskovú nepoznáme len ako talentovanú speváčku s neuveriteľným hlasom, ale predstavila sa aj v mnohých filmoch, seriáloch a na javiskách viacerých divadiel. Pred pár rokmi začala randiť s o 13 rokov starším kolegom Filipom Tůmom, ktorému porodila dve deti.

Starší Hektor má už 5 rokov a mladšia Lianka je od neho o dva roky mladšia. Takéto detičky sú známe svojou nevinnosťou, pravdovravnosťou a vnímavosťou, nad ktorou sa mnohokrát nestačíme čudovať. To isté potvrdila aj hrdá mamička v príbehu na svojom instagramovom profile.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News