instagram.com/romantic_doublets

V mužoch býva ťažké sa vyznať, inokedy v nich zas dokážeme čítať ako v otvorenej knihe. Jedno však môžeme s istotou povedať – niekedy nedokážu vyjadriť svoj vlastný názor, najmä čo sa týka vecí, po ktorých túžia v posteli.

Samozrejme, že sa nájdu výnimky, ktoré si presadia to, čo chcú, no väčšinou to dopadne tak, že sa maximálne posťažujú kamarátom a doma sa tvária, že je všetko v poriadku. A nám to niekedy nedochádza, preto sa ani nesnažíme o zmenu. Je to začarovaný kruh, z ktorého sa dá dostať len vtedy, ak sa spolu rozprávate a ste k sebe úprimní.

Ženská iniciatíva

Toto patrí vždy na prvé miesto. Chlapom sa jednoducho páči, keď urobíme prvý krok a neležíme v posteli ako mŕtvy chrobák. Nemajte rutinu, že to musí byť vždy napríklad v piatok večer, prekvap ho aj kedykoľvek počas dňa alebo ráno, vtedy to majú radi.

Skúšanie nových vecí

Aj keď to chlapi neradi priznávajú, chceli by vyskúšať aj niečo nové. Môže ísť o nové polohy, nové hračky a niektorí dokonca túžia aj po trojke. Ak budete stále ležať v misionárovi, jasné, že ho to rýchlo omrzí. Raz za čas nezaškodí vyskúšať niečo nové.

Nové miesta

To sa týka aj miest. Posteľ je super a pohodlná, ale nudná. Čo tak vyskúšať to aj niekde inde v byte? Kuchynská linka, sprcha, gauč? Chlapi túžia aj po tom, aby ste to vyskúšali vonku (samozrejme, keď bude teplo). Taký posed alebo odľahlá lúka nie je najhorší nápad.

Nepredstieranie

Ak sa ti niečo nepáči, nepredstieraj, že to tak nie je. Nie vždy sa musíme dopracovať na vrchol, to je úplne prirodzené. Možno si mala len ťažký deň alebo si unavená, prípadne myšlienkami inde. Horšie bude, ak budeš predstierať, že sa ti to páči, než keď priznáš pravdu, že ti to nejde.

Dominancia

Filmy a knihy 50 odtieňov ovplyvnili naše správanie v spálni. Muži túžia byť dominantní a pokiaľ neprekročia hranice, ktoré si vopred stanovíte, môžete to pokojne vyskúšať. Verila by si však tomu, že niektorí túžia po presnom opaku a teda, aby si bola dominantnou ty a robila si so svojím partnerom čo by sa ti len zachcelo?

Povedz to nahlas

Ak sa ti to páči, nedus to v sebe. Nemusíš kričať na celý byt, aby to začuli aj susedia, ale chlapom sa páči, ak vidia, ako si to vieš užívať. Ale aj v tomto prípade platí, že žiadne predstieranie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating