freepik.com

Valentín je už dávno za nami, no pred tebou môžu byť jeho meniny, narodeniny či oslava výročia. Budeme sa možno opakovať, ale určite nám dáš za pravdu, že chlapom býva trochu náročné kupovať darčeky. Ak mu chceš pripraviť poriadne prekvapenie, máme pre teba jeden super tip. 

Na prípravu tohto darčeka budeš potrebovať len svoje vlastné myšlienky a nejaké papiere, perá či fixky. Podstatou celého tohto prekvapenia je spísať tvojmu partnerovi dôvody, prečo ho miluješ alebo prečo si vďačná, že s ním môžeš byť. A je len na tebe, akým spôsobom to zo seba dáš von, fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Môžeš tieto dôvody napísať na papieriky, ktoré zložíš alebo ich môžeš dať do obálok a jeho úlohou bude každý deň si prečítať jeden z nich. Môžeš mu ich napríklad ukryť aj po byte, kde ich náhodne ponachádza.

Ak chceš tento nápad ešte vylepšiť, môžeš mu pripraviť niečo na štýl adventného kalendára, kde mu na každý deň pripravíš malé prekvapenie, ku ktorému pripojíš odkaz so slovami, ktoré ho zahrejú pri srdci. A čo presne na tieto papieriky napísať? To by si v prvom rade mala vedieť ty sama. No ak chceš, máme pre teba malú inšpiráciu a uvidíš, keď sa do toho pustíš, tie dôvody budeš zo seba dávať jedna radosť.

Dôvody, prečo ťa milujem

  • Milujem, ako ma vieš rozosmiať.
  • Milujem ťa za to, že mi pomáhaš.
  • Milujem ťa, lebo viem, že sa pri tebe vždy môžem cítiť bezpečne.
  • Milujem ťa, pretože vždy stojíš pri mne.
  • Milujem ťa, lebo mi vždy pripravuješ milé prekvapenia.
  • Milujem, keď ma nečakane objímeš.

A ďalších dôvodov môže byť 10, 100 či rovno 365, na každý deň jeden. Ty sama predsa musíš vedieť, ako veľmi ho miluješ. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating