po čom ženy túžia

Každá žena je iná, svojská, špecifická a svojim spôsobom dokonalo jedinečná. Nie je preto zaručený recept ako vyhovieť všetkým. Jedno ich však spája. Ženy túžia po týchto 9 maličkostiach, ktoré potrebujú od svojho partnera. Dôležité je svoju partnerku počúvať a pozorovať. A zrazu sám zistíš, po čom ženy túžia.

Práve v okamihu, kedy vypneš hlavu a tvoja polovička ti rozpráva o tom, ako prebiehal jej deň alebo o kamoške, sa vlastne môžeš dozvedieť zaujímavé veci. Napríklad tie, ktoré by sa jej nepáčili, ktoré nemá rada alebo naopak by ich rada mala aj vo vašom vzťahu.

Mnoho mužov sa po rozhovore so svojou partnerkou určite samého seba spýtalo otázku „čo tá žena odo mňa vlastne chce?“, no niekedy to nevie ani ona sama. To sme my ženy. Jednoduché, ale pritom totálne zložité bytosti, ktoré vlastne od svojho partnera požadujú hlavne lásku a milión drobností.

Ženy majú totižto oveľa zložitejšie myslenie a niekedy nevedia (alebo nechcú) vyjadriť, čo naozaj potrebujú.

Prvý a základný bod je uvedomiť si, že tvoja drahá polovička potrebuje najmä teba. A ak budeš robiť aj týchto 9 maličkostí, či už na dennej alebo týždennej báze, uvidíš, že zrazu zistíš, že urobiť ženu šťastnou nie je také zložité.

1. Zamilovaný pohľad

Ženy potrebujú vidieť lásku v očiach svojho partnera. Zamilovaný pohľad videli v romantických filmoch alebo o ňom čítali v beletrii. Dievča sa najviac cíti ľúbené, ak sa na ňu chlap pozrie zamilovaným, trocha vášnivým pohľadom aj v spoločnosti alebo len tak ráno v posteli.

2. Prekvapenia

Lístoček s odkazom prilepený na dverách, ruža za stieračom auta alebo len odtrhnutá púpava na lúke. Všetky tieto maličké prekvapenia dokážu tvoju drahú poriadne rozcítiť a dokážu jej, že na ňu myslíš, aj keď práve nie ste spolu.

3. Slová útechy

Zlý deň, náročné obdobie, pokazené vlasy, nepodarený make-up alebo hocijaká vec, ktorá tvoju priateľku trápi, ti dáva priestor dodať jej sebavedomie, utešiť ju objatím a podporiť slovami útechy. Aj keď sme emancipované a chceme všetko zvládnuť samé, potrebujeme občas pohladiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating