instagram.com/pavelcallta

Love songy od Eda Sheerana sú jedna vec, ale naspievať a napísať takú chytľavú pesničku o dvojtvárnosti žien je už druhá. Česká popová scéna, má sympatického hudobníka, ktorý vydal novú pieseň, ktorú nebudeš vedieť vypustiť z hlavy. 

Sympatický, mladý fešák s úžasným hlasom zverejnil pred pár dňami novú pieseň aj s videoklipom. Pavel Callta má už niečo odspievané, vydal už niekoľko videoklipov, v ktorých si zahrali mnohé známe krásky či už z českej alebo slovenskej scény. Vydal svoju vlastnú knihu a v roku 2018 si zasúťažil v národnom kole súťaže Eurovision Song Contest, kde skončil na treťom mieste. Je možné, že ho stále nepoznáš ?

Nová pieseň, ktorú zverejnil pre 4 dňami má názov Lásko, a dostala sa k väčšiemu počtu ľudí vďaka zakomponovaniu známej youtuberky Bé Ha Nuyen, ktorú na Instagrame sleduje už cez 500 tisíc ľudí z Česka ale aj Slovenska. Tá si vo videoklipe zahrala Pavlovú priateľku.

Pieseň má chytľavý refrén, úžasný text o dvojtvárnosti žien, náladovosti a hlavne o tom, ako nás muži musia trpieť, no nevedia bez náš žiť. Túto pieseň si jednoducho budú hrať všetky rádiá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News