Pixabay/AdinaVoicu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý človek je iný, veď preto sme všetci originály. Lenže nie s každým sa vychádza ľahko. S niekým to ide jednoducho, avšak existujú aj takí, s ktorými sa budeš škriepiť aj za maličkosti, no nepohneš s nimi. A o tom, kto dostal túto vlastnosť do vienka, nám môže prezradiť aj mesiac, v ktorom sme sa narodili. Niektoré znamenia sú zložité a veľmi tvrdohlavé. To však neznamená, že by vo svojej podstate neboli dobrí. 

Len občas pri nich budeš potrebovať viac trpezlivosti a pevných nervov, než pri ostatných. Na druhej strane, aj tieto znamenia, ktoré ti predstavíme, ukrývajú v sebe niečo, čo je na nich hodné obdivu.

Baran

O tomto znamení sa hovorí, že je veľmi emocionálny a náladový. Takže nikdy nevieš, čo od neho môžeš očakávať. Dúfať, že budeš vedieť predvídať jeho kroky je skôr trúfalosť.

V hlave sa mu odohráva búrka myšlienok a keď sa raz zatne, nepohne s ním nikto. No pekná vlastnosť na ňom je, že aj cez jeho tvrdohlavosť, nikdy by v núdzi nezradil človeka a nech sa hnevá ako chce, pomôže každému.

Vodnár

Sám o sebe je komplikovaný, pretože nevie, čo vlastne od života chce. Raz má takú náladu, inokedy zas takú. Jedno je však isté. Prechádzka ružovou záhradou to s Vodnárom určite nie je.

Rád si presadzuje svoj názor a nechce prehrávať. Aby ti nebolo dosť, vo vzťahu potrebuje slobodu a pocit, že môže dýchať voľne bez toho, aby potom doma na neho čakali výčitky. Pripomenieme však, že i napriek tomu je s ním vzťah vzrušujúci.

Kozorožec

Dominantnou vlastnosťou Kozorožca je jeho tvrdohlavosť. To je prvý dôvod, prečo život s ním nepatrí medzi najľahšie. Musí mať vždy posledné slovo, čo povie je pravda a basta.

Takéto správanie spôsobuje, že sa mu ľudia začnú časom vyhýbať. Ale aby sme aj Kozorožca pozdvihli, v práci nemá konkurenciu. Tvrdo si ide za svojím, nevzdáva sa a tam, kde si iní nevedia rady, on vie presne, čo urobiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy