Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vieš o tom, že tajomstvo krásnych a zdravých vlasov máš takmer na dosah ruky? Brazílsky keratín je práve tou kúzelnou zložkou, ktorá môže premeniť tvoj vlasový vzhľad z vrcholu poškodenia na oslnivú hrivu. Píšu o ňom aj magazíny Healthline či Women’s Health. Ak sa ti tvoje vlasy zdajú byť suché, lámavé alebo bez života, možno je čas objaviť magické účinky tohto úžasného ošetrenia.

Ako si oživiť vlasy?

Čo je brazílsky keratín?

Ako uvádza portál Women’s Health, keratín je bielkovina, ktorá tvorí 90 % každého vlasu. Táto zázračná bielkovina nesie zodpovednosť za estetické vlastnosti našej koruny krásy, ako je kvalita a tvar.

Rovné vlasy majú keratín rovnomerne rozložený po celej dĺžke, čo zabezpečuje ich hladký vzhľad. Naopak, kučeravé vlasy majú keratín rozdelený nerovnomerne, čo spôsobuje, že tvoja koruna krásy rastie do rôznych smerov a tvarujú kučeravý vzor.

Keratín tiež zohráva dôležitú úlohu ako prirodzená ochrana vlasov proti nepriaznivým vplyvom počasia, ako sú vietor, chlad alebo slnko.

Ako oživiť vlasy?
zdroj: Pixabay/Engin_Akyurt

Dopraj svojim vlasom luxusný zážitok

Pravidelná namáhavá činnosť môže viesť k poškodeniu vlasov, a tak isto aj k následnému odplaveniu keratínu. No pozitívom je, že existujú spôsoby, ako im môžeme pomôcť za potreby návštevy profesionála. Jednou z týchto možností je využitie tzv. brazílskeho keratínu, čo je prírodný produkt, navrhnutý na regeneráciu a formovanie vlasových prameňov. Tento postup pomáha vlasom obnoviť sa a už po prvom použití sú viditeľné výsledky.

Výhody brazílskeho keratínu:

1. Obnova

Brazílsky keratín pomáha obnoviť poškodenú štruktúru vlasov, čím zlepšuje ich celkový vzhľad a zdravie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty