thoughtcatalog.com

Chcem, aby si vedela len jedno. Nie si sama. Určite máš v sebe množstvo emócií a máš pocit, že to je navždy. Ale nie je. Dostaneš sa z toho. Zaslúžiš si viac, oveľa viac. Vonku ťa čaká niekto lepší. Niekto, kto ti nikdy neublíži. Dopraj si čas sama pre seba a sústreď sa na svoje šťastie.

Nepremýšľaj nad rozchodom ako nad koncom niečoho veľkého. Premýšľam nad tým, ako nad novým začiatkom. Toto je tvoja príležitosť začať niečo LEPŠIE. Jedného dňa si uvedomíš, že si sa práve zbavila človeka, ktorý si ťa nezaslúžil.

Stocksy_txp3511c4a5qMg000_Small_585426foto: elitedaily.com

Sľúb mi, že tvoj najbližší muž bude niekto, kto ocení tvoju lásku, tvoje telo, tvoju myseľ a dušu. Táto nočná mora, ktorú prežívaš, čoskoro skončí. Čoskoro budeš vďačná, že si na to prišla, kým ešte nebolo neskoro.

Nikto na svete nie je ako ty. Je to jeho strata a nie tvoja. Raz bude ľutovať, že stratil niekoho ako ty. Si krásna, silná, jedinečná. Bolesť čoskoro zmizne. Čoskoro ucítiš len vnútorný pokoj.

Ak si dosť silná na to, aby si niekomu povedala zbohom, život ťa odmení niekým, kto ti povie ahoj. Nedovoľ, aby ti tvoja minulosť zabránila zažiť niečo nové.

elite-daily-daring-wanderer-dating-800x400foto: elitedaily.com

Stratiť niekoho, to bolí. No stratiť niekoho, kto si ťa nevážil, to strata nie je. Nezaslúžiš si o nič menej, než len to najlepšie. Preto si radšej počkaj na niekoho, kto si ťa bude vážiť oveĺa viac.

Čoskoro sa naučíš znova dôverovať. A príde niekto lepší. Sľubujem ti, prenesieš sa cez to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating