Herečka z Dunaja

Talentovaná, úspešná, medzi ľuďmi obľúbená a rodinou milovaná. To je Petra Polnišová. Obľúbená herečka ešte dávnejšie navštívila podcast 90-60-90 a jeho autorke Simone Salátovej porozprávala i o tom, že nie vždy sa cítila byť ako žena.

Petru Polnišovú vnímajú Slováci ako veselú kopu, ktorej nechýba zmysel pre humor. Ako herečka je však ženou mnohých tvárí – s tou vážnejšou ju môžeš vidieť napríklad aj v seriáli Dunaj, k vašim službám, kde stvárňuje nešťastnú Židovku Annu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ani v podcaste 90-60-90, kde Peťa zavítala ako hosť, neriešili dievčatá len zábavné témy. Hneď v úvode sa herečka vyjadrila k otázke, ako sa cíti ako žena. „Vieš čo, ja si to veľmi užívam. Pretože ja som do svojich ôsmich – deviatich rokov, mňa považovali za chlapca,“ šokovala umelkyňa. Dôvodom bol účes, ktorý nosila.

„Lebo to bolo veľmi praktické, zobrať hrdzavé nožnice a vlastne vykmásať vlasy. Čiže ja som nevedela, že sa dá mať aj dlhé vlasy. No a keďže som vlastne, podobala som sa viac na svojho otca, takže všetci hovorili, to je ale milý chlapček. A ja som trpezlivo alebo aj netrpezlivo opakovala, že ja som dievčatko,“ pokračovala Peťa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Polnišová Peťa Official (@polnis_petusa)

Sama však uznala, že bola „chalanský typ“, ktorý sa viac hrával s chlapcami než dievčatami. Dokonca aj futbal. Ja som zistila, že som žena až v puberte,“ uviedla so smiechom. „Dlho som s tým svojím ženským telom bojovala,“ priznala komička, ktorá v tom čase nosila voľné oblečenie, aby zakryla ženskejšie krivky. Hanbila sa totiž vyzerať ako dievča.

„Až potom neskôr sa to vlastne nejako ukľudnilo vo mne a dnes si veľmi užívam, že som dievča. V 47 rokoch to na mňa prišlo,“ skonštatovala s úsmevom seriálová Anna.

Zdroj: 90-60-90

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News