Photo by Yuri Levin on Unsplash.com

 Niekedy sa až bojím, ako veľmi ťa ľúbim. Za tak krátky čas si sa mi dostal pod kožu ako nikto. Prenikol si do mojej duše a srdca – zamiloval si si to tam.

Bojím sa, pretože viem, čo všetko ti dovolím. Dostal si sa do veľmi hlbokej časti môjho ja, odkiaľ ťa už nikto nedostane. Budeš tam, nech sa stane čokoľvek. Preto sa bojím, že ak sa niečo stane, nebude mi to prekážať.

Ak mi ublížiš, zlomím sa, no pohnem sa ďalej, pretože to budem rešpektovať. Samozrejme, budem plakať a budem utrápená, no nebude mi to vadiť, pretože ťa mám rada.

Je oukej, ak niečo urobíš, ak to tak budeš cítiť. Je v poriadku, ak ma opustíš, ak ma už nebudeš ľúbiť a ak odídeš, no vysvetlíš mi to.

zdroj: Photo by Jonathan J. Castellon on Unsplash.com

Nie všetci ľudia, ktorí sú v našom živote tam majú zostať nastálo. Nie všetci, ktorí nás momentálne ľúbia, nás majú ľúbiť navždy. Nebudem sa na teba hnevať, no prosím, ak sa to stane, nikdy svoje rozhodnutie už nemeň.

Nedávam ľuďom druhú šancu a nechcela by som niekoho naspäť len preto, pretože zistil, že s „tou druhou“ mu to nevyšlo. Ak sa zamiluješ do „tej druhej“, akceptujem to. Odíď bez zbytočných slov a prázdnych rečí, že si ma kedysi ľúbil.

Ja ťa ľúbim teraz a budem ti to dokazovať stále.

Nechcem, aby si sa cítil nemilovaný. Chcem, aby si cítil podporu, priateľstvo a lásku každý deň. Budem robiť všetko, čo je v mojich silách. U mňa bude vždy snaha 100 %, no ak uvidím, že u teba nie, ochladnem.

Bojím sa, že aj napriek tomu ti nebudem stačiť. Že ma opustíš napriek tomu, čo všetko k tebe cítim. V slabej chvíli ti hovorím, že je to v tvojich rukách.

Nemôžem ťa držať nasilu – len by som to viac pokazila. Ľúbim ťa, no je oukej odísť, ak nevieš ako ľúbiť mňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating