Muž bozkáva ženu v náručí
Unsplash/shishilya

Už si sa dozvedela o tom, aký je rozdiel medzi pravou láskou a zamilovaním. No čo takí muži? Myslíš si, že sú rovnakí? Určite nie. V tomto článku zistíš, aký je rozdiel medzi dobrým a zlým mužom.

Názory

Prvý a základný rozdiel medzi dobrým a zlým mužom je v tom, že príliš dobrý muž nemá vytvorený svoj vlastný názor a vždy bude s tebou súhlasiť. No ten, ktorý má zlú povesť, bude vždy plávať proti prúdu. V názoroch nebudete rovnakí a s čím ty budeš súhlasiť, on bude nesúhlasiť a naopak.

Milovanie

Dobrý muž na teba bude čakať dovtedy, dokým si nebudeš istá. Nebude na teba tlačiť, pretože vie, že to nie je vo vzťahu až tak podstatné. „Bad boy“ však bude chcieť, až sa spolu milujete hneď po pár dňoch. Tento typ má rád adrenalín, preto si ho v tejto oblasti nechce odopierať.

Skutky

Chlap, ktorý je sukničkár, bude pre teba robiť veci len z vypočítavosti alebo pre to, aby z toho niečo mal. Málokedy sa od neho dočkáš niečoho romantického, za čo nebude chcieť nič. Avšak, dobrý muž by ti zniesol aj modré z neba, keby to bolo možné.

Vzhľad

Poznáš tie filmy, kde on strávi v kúpeľni viac času než ona? Presne taký je ten „horší“. Dáva si na svojom výzore záležať, pretože jeho hlavným koníčkom je baliť ženy. No chlap, ktorý má dobré srdce a čisté úmysly, vie, že na vzhľade nezáleží. Podstatné je správanie a úprimnosť.

Pocit

Posledný, no veľmi (naozaj veľmi) zásadný rozdiel medzi týmito chlapmi je pocit, ktorý pri nich môžeš mať. So zlým mužom sa pravdepodobne budeš cítiť plná života a adrenalínu. Budete robiť stále niečo nové a dobrodružstvá budú na dennom poriadku. Pri chlapovi, ktorý má dobré srdce, sa môžeš cítiť mierne znudene. Nebezpečenstvo nevyhľadáva, preto nemá v živote žiadny adrenalín.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating