Ľubomír Rác, DJ a hudobník
Instagram/justfrostdj, Pexels/Tucă Bianca

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vo veku 34 rokov nás navždy opustil slovenský hudobník a DJ. Slová plné smútku pridala na Facebook práve jeho matka, ktorá potvrdila aj zdrvujúcu správu.

Ľubomír Rác bol známy ako DJ Just Frost a patril k jedným z najznámejších hudobníkov v Rimavskej Sobote. Hudobník sa na pódiu objavil aj so slovenskými esami ako Separ, Rytmus alebo DJ EKG.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JUST FROST (@justfrostdj)

Mladý slovenský hudobník náhle zomrel

Práve správa o jeho smrti teraz obletela celé Slovensko. Najsmutnejšie slová oznámila prostredníctvom Facebooku jeho mama. „Najhoršia bolesť pre mamu je, keď stratíte dieťa, aj keď veľké a dospelé dieťa. Najhoršie, keď je to rýchle a nečakané. Ľubko – Len Frost – Just frost – od dnes robí zábavu v nebi,“ napísala pred pár dňami.

„Rodina, priatelia, kamaráti. Každá mama vidí svoje dieťa ako výnimočné a jedinečné. Aj napriek veľkej bolesti a straty, zmierňuje môj pocit, že som vychovala dobrého a výnimočného človeka. Ja som jeho úspechy ani nevnímala. Bol to môj Ľubko, JUST FROST, len Frost, Frostík – ktorý robil to čo od malička miloval,“ znie v ďalšom príspevku.

Mamina zosnulého hudobníka zároveň poprosila o pomoc pri organizovaní rozlúčky, akú si zaslúži. Ona sa spoločne s rodinou so synom už rozlúčila. Príčina jeho smrti však nateraz nie je známa. Ako je však aj zo slov matky jasné, smrť mala prísť rýchlo a nepredchádzali jej zrejme žiadne problémy.

Rodine a pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: Facebook/Janka Pavelová Rácová

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News