thoughtcatalog.com

Ostala som na všetko sama. Kam odišli tí, ktorí mi sľúbili, že ostanú pri mne? Vraj tu budú za každých okolností…Vraj.

tumblr_oek33bapie1qc91i1o1_500 weheartit.com

Život si pre mňa pripravil samé skúšky, ktoré ma posunuli ďalej. Delila som sa s nimi o svoju radosť. Verila som im. Verila som, že im naozaj na mne záleží. Cítila som byť milovaná. Zbožňovaná. Myslela som si, že ich nikdy nestratím. Pretože tie priateľstvá boli silné. Teda, aspoň som si to myslela. Mala som ich podporu. Vedela som, že ma pochopia. Svoje úsmevy som roky rozdávala práve im. A teraz? Teraz, keď ich najviac potrebujem, zmizli.

Boli sme skupina ľudí, ktorí mali túžbu spoznávať svet. Spolu proti všetkým. Mnohí nám závideli naše priateľstvo. Nečudujem sa. Boli sme jeden pre druhého obrovská opora. Bolo to úžasné priateľstvo. Lenže ako čas plynul, každý z nás sa začal poberať vlastným smerom. Našli sme si iných priateľov (hoci starú partiu sme sa snažili udržať pokope). To dokonalé priateľstvo sa stratilo..

Jedného dňa som blúdila rušným mestom a rozmýšľala nad nimi. Strašne mi chýbali. Zasnená, uviaznutá v minulosti, som naozaj čistou náhodou natrafila na človeka, ktorý mi svojím upriameným pohľadom dal pocítiť, aká som výnimočná. Možno si myslíš, že len zbytočne preháňam. Nepreháňam. Dal mi toho viac než som si zaslúžila. Nahradil ich. Bola som z toho zmätená. Ani neviem ako, ale stal sa tým najdôležitejším človekom v mojom živote.

person-couple-love-romantic

foto:pexels.com

Ukázal mi ako žiť podľa seba. Ako sa nebáť presadiť svoje. Ako bojovať za svoje sny. Ako byť sebestačná. Stal sa mojou súčasťou. Mojím priateľom. Najlepším kamarátom. Bolo to krásne mať priateľa a najlepšieho kamaráta v jednej osobe. Pochopila som čo znamená slovo láska. Priateľstvo. Bolesť. Úzkosť. Slzy šťastia. Strach

Bála som sa, že ak odíde, neostane mi nič. Viac som si už nevedela predstaviť chvíle bez neho. Bol pre mňa naozaj všetko. Tak ako oni..A zrazu som tu sama. Celkom, celkom sama.

Opustili ma. Raz som sa s tým vyrovnala. Vďaka nemu. A teraz, keď chodím sama, cítim sa opustená.

pexels-photo-1foto:pexels.com

Chcem aby ste vedeli, že sa nehnevám. Vďaka vám som pochopila, čo v skutočnosti znamená priateľstvo a láska. Dali ste mi toho tak strašne veľa. Ďakujem, že ste tu boli vždy pre mňa, že som mala možnosť zažiť s vami tak veľa. A tebe ďakujem, že si ma ľúbil. Že si so mnou prežil ten najkrajší a najvzácnejší čas.. Ďakujem

Neostáva mi nič iné, len byť šťastná s tým čo ostalo..

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating