Znamenia ktoré sa rýchlo zamilujú

Vedela si, že existujú znamenia, ktoré sa dokážu zamilovať až prehnane rýchlo? Prekvapia ťa rýchlym vývojom vo vzťahu. Ak na takéto veci nie si, tak potom sa maj na pozore.

Niektoré ženy pred takýmito mužmi utekajú. Vystraší ich vyznanie lásky už na druhom rande. A keď sa s takými ľuďmi dajú do vzťahu, už po mesiaci premýšľajú o zásnubách a svadbe. Nejde o spoločné plánovanie budúcnosti, ktoré naznačuje, že to s tebou chce dotiahnuť až do krásneho konca. Myslia to naozaj vážne.

Znamenia, ktoré sa rýchlo zamilujú

Panna

Muž v znamení Panny sa dokáže extrémne rýchlo zamilovať. Lásku ti dokáže vyznať už na prvom rande. Dokonca ti bude skladať básne a spievať serenády ako v telenovele. Možno ťa po krátkej dobe požiada o ruku, no z dňa na deň si to vie rozmyslieť.

Preferuje lásku na prvý pohľad, no preto by si sa mala mať na pozore. Keď totiž randí s tebou a zapáči sa mu baba, ktorá sa na neho usmeje v autobuse, je schopný ťa kvôli tomu nechať.

Takýto muž ti nahovorí hory-doly, no spočiatku aj verí tomu, že tieto sľuby dokáže splniť. Keď sa však zamiluje do inej, na to všetko dokáže zabudnúť lusknutím prsta. A je mu jedno, že to v tvojich očiach vôbec nemusí dávať zmysel.

Blíženci

Takíto muži sú veľmi nerozhodní, čo ti naznačil už aj náš predošlý článok. Možno ti toho aj oni nahovoria až príliš veľa a z minúty na minútu ťa potom dokážu ghostnúť alebo proste len zmeniť názor. Niekedy ti to priamo aj povie, no keď nemá náladu a cíti to tak, zablokuje ťa všade možne a ozve sa až po čase.

Znamenia ktoré sa rýchlo zamilujú
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Muži Blíženci sú veľmi svojskí a len ťažko pochopíš ich myšlienkovým pochodom. Pokojne sa s tebou dokáže aj „rozísť“ ghostnutím. Nepríjemným situáciám sa snaží vyhnúť a v tom okamihu mu nezáleží na tom, čo si o ňom jeho polovička myslí. O pár dní či mesiacov sa však dokáže vrátiť s tým, že dúfa, že si už vychladla a odpustíš mu všetko na svete.

Dokážu ísť aj do vzťahu z „pomsty“ napríklad svojej bývalej. Keď už ale s niekým randia, partnerku si dokážu nasťahovať k sebe už po prvom stretnutí. A už na tom ti vedia nasľubovať, že raz si ťa vezmú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy