instagram.com/worldfamousceleb & instagram.com/clara.berry.fp

Celebrity vraj na lásku nemajú šťastie. Ich životy sú pod neustálym dohľadom fanúšikov a tak nie je ničím zvláštnym, že si svoje súkromie prísne strážia. Najmä, ak ide o tie vzťahy. Preto vždy vyvolajú veľkú vlnu záujmu, keď vyjdu von s tým, s kým aktuálne randia. Pozri sa na najnovšie páry, o ktorých si možno ani netušila!

Ariana Grande a Dalton Gomez

Mladá speváčka Ariana momentálne randí s realitným maklérom Daltonom Gomezom. Ten predáva luxusné reality v Los Angeles. Ich vzťah nedávno načrtla vo videoklipe k pesničke Stuck with U, ktorú nahrala s Justinom Bieberom. Na konci klipu sa objaví záber, kde spolu s Daltonom tancuje. O tom, že sú momentálne šťastní svedčí aj niekoľko záberov, ktoré dočasne pridali na sociálne siete.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Dalton Gomez (@dalton_gomezz) on

Zendaya a Jacob Elordi

23-ročná americká hviezda Zendaya, ktorá sa živí herectvom, spevom aj modelingom, sa tento rok častokrát objavuje po boku 22-ročného austrálskeho herca Jacoba Elordiho. Tento mladučký pár sa údajne tajne stretával už niekoľko mesiacov.

KJ Apa a Clara Berry

Od februára tohto roka tvoria pár aj americký herec KJ Apa a francúzska modelka Clara Berry. KJ je hviezdou obľúbeného seriálu Riverdale a so svojím súkromím sa s verejnosťou takmer nedelí. Preto fanúšikov prekvapili ich spoločné fotky, ktoré sa objavili na internete. Kvôli práci musí tento rozkošný pár často cestovať medzi Amerikou a Francúzskom.

Noah Cyrus a Machine Gun Kelly

Noah Cyrus je mladšou sestrou Miley Cyrus. V roku 2017 bola vo veku 17 rokov zaradená do rebríčka portálu TIME medzi 30 tínedžerov s najväčším vplyvom. Venuje sa spevu, písaniu textov a herectvu. Machine Gun Kelly je 30-ročný americký raper. Dvojica spoločne pracovala na jeho videoklipe a odvtedy boli viackrát videní na spoločenských akciách, kde prišli ako pár.

Zac Efron a Halston Sage

Zac Efron, ktorého preslávilo účinkovanie vo filme High school musical, donedávna randil s olympijskou plavkyňou Sarah Bro, no dnes jej miesto zastala iná žena. Nový vzťah začal s herečkou Halston Sage, s ktorou už randil aj v roku 2014. Zdá sa, že ich sympatie nevymizli, keďže spolu strávili aj dovolenku.

Dúfajme, že aj týmto párom ich láska vydrží čo najdlhšie. Príklad by si mohli vziať z celebritných dvojíc, ktorým to spolu klape už niekoľko rokov. O nich sme ťa informovali v článku Pravá láska existuje aj v showbiznise. Tieto celebrity sú toho dôkazom.

 

Zdroj: thetalko.com, time.com, elle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News