Muž a žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V každom vzťahu môže nastať situácia, kedy sa dvojica dostane do bodu, v ktorom zvažuje, či to ešte má zmysel, alebo bude lepšie rozlúčiť sa už navždy. Láska sa dá zachrániť rôznymi spôsobmi, no tým posledným, a zrejme aj najradikálnejším, je čas bez seba. Odlúčenie vo vzťahu je skúškou, ktorá dá na problémy jasnú odpoveď.

Súkromné problémy, prekážky z okolia, stereotyp, vyhorenie vášne, hádky, tajomstvá. je toho tak veľa, čo vás môže dostať na miesto, na ktorom sa budete musieť rozhodnúť, ktorým smerom sa vydať. Či zvoliť cestu, na ktorej si dáte zbohom, alebo takú, ktorá bude mať rozdielne smery len na istý čas, aby ste na jej konci zistili, či ďalej pôjdete spoločne.

Odlúčenie vo vzťahu dá jasnú odpoveď

Alebo to nazveme pauzou? Aj keď toto pomenovanie mnohí ľudia neznášajú a sú toho názoru, že pauza je definitívnym rozchodom, sú prípady, kedy je to to najlepšie, čo sa vzťahu môže prihodiť. Odlúčenie môže mať rôzne podoby, či už časové alebo priestorové, no v každom prípade, ide o skúšku, ktorá rozhodne o osude vzťahu. Obaja si počas neho musíte položiť niekoľko otázok.

Čo od vzťahu očakávam? Dáva mi to môj partner? Chýba mi, keď nie sme spolu? Akým človekom som bez neho? Ako vidím svoju budúcnosť? Zhoduje sa s jeho predstavou? Je mi lepšie bez neho? Môžu ich byť desiatky. Keď zrazu nie si s človekom, ktorý bol pre teba samozrejmosťou, zvažuješ mnoho vecí. A tvoje srdce ti napovie, ako ďalej.

Odlúčenie vo vzťahu vašu lásku posilní alebo ukončí. Žiadna iná možnosť neexistuje. Buď si uvedomíte svoje hodnoty a začnete si vážiť jeden druhého ešte viac s tým, že budete robiť všetko pre to, aby ste viac neboli bez seba, alebo pochopíte, že byť bez seba je práve pre vás to najlepšie. Ak vám iné možnosti nepomohli, možno je toto to jediné, čo vás zachráni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating