Photo by Yoann Boyer on Unsplash

Sama sebe nemôžem uveriť, že som mala v živote také šťastie. Šťastie, že som ťa stretla, a že naše city sme si vzájomne opätovali. Mať ťa po svojom boku je to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Želala by som si, aby to tak ostalo naveky.

Ty si človek, s ktorým chcem prežiť zvyšok svojho života. Chcela by som, aby sme spoločne zaspávali bez toho, aby jeden z nás neskôr utekal „domov“. Pretože budeme mať náš spoločný domov. Chcela by som, aby sa naše spoločné raňajky stali našou spoločnou rutinou, ktorou začneme každý deň. Ty mi dáš bozk na rozlúčku a popraješ úspech v práci.

Želala by som si, aby to, čo máme medzi sebou nikdy nevyprchalo. Aby nám ostali tie pohľady, ktoré si vymieňame, aby nám naše zvyky naďalej vychádzali, aby nám tie naše vtipy nikdy neprišli otrepané. Neviem, čo všetko nám budúcnosť prinesie, no dúfam, že to prežijeme ruka v ruke.

Neviem ani, či to ty cítiš rovnako ako ja. Vyzerá to tak a tvoje slová to potvrdzujú, takže verím, že v hĺbke srdca som ja tá, s ktorou chceš prežiť svoj život. Ak to tak je, sľubujem, že ti budem vždy verná. Budem tá, ktorá ťa bude podporovať v každom tvojom nápade, či už bude vážny alebo bláznivý. Budem sa o teba starať, keď to budeš potrebovať, budem tu, keď sa budeš potrebovať zdôveriť. A ešte verím, že ty spravíš to isté pre mňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating