Keď stojíš v týchto teplých dňoch ráno pred skriňou a ako vždy 5 minút premýšlaš, čo si oblečieš, najlepšou voľbou sú určite šaty. Sú pohodlnejšie ako nohavice, pretože sú vzdušnejšie, cítiš sa v nich pohodlne a zároveň skvele vyzeráš.

Možno veľmi šaty neobľubuješ a si skôr nohavicový typ, ale mala by si začať. Nič nebude vyzerať na tebe tak pekne žensky ako tento kúsok oblečenia. Existuje nespočetné množstvo vzorov, strihov a farieb šiat, z ktorých si môžeš vybrať podľa toho čo máš rada a čo pristane tvojej postave.

Mám pre teba pár tipov aké šaty zvoliť a môžeš sa nimi inšpirovať.
p

zdroj: pinterest

Ako prvý outfit som vybrala pásikované šaty voľného strihu, ktoré skvele dopĺňa vestička v army štýle. Hodia sa práve vtedy, keď sa chystáš niekam na výlet alebo budeš celý deň vybavovať veci v meste a potrebuješ mať na sebe pohodlné oblečenie. Doplň ich obľúbeným šperkom, clutch kabelkou a peknými sandálkami.

n

zdroj: pinterest

Takto sa môžeš obliecť, keď si na dovolenke a chystáš sa na prechádzku po meste alebo pláži. K vzorovaným šatám sa výborne hodí slamená taška a klobúk. Na dovolenku si určite zbaľ minimálne troje šaty, najlepšie každé iného strihu aj farby, ktoré s rôznymi doplnkami môžeš neustále obmieňať.

m

zdroj: pinterest

Tretím druhom šiat sú opäť prúžkované, ale tieto majú dĺžku pod kolená, takže ich môžeš nosiť do práce, ale tiež sa hodia aj na rande, pretože neodhaľujú príliš veľa, ale zároveň vyzerajú zvodne. Vezmi si k nim sako alebo svetrík na večer, keď sa ochladí.

o

zdroj: pinterest

Aktuálne jedným z najväčších trendov tohto leta sú jednoznačne odhalené plecia, preto by si si mala zadovážiť práve tento typ šiat. Takéto šaty sú zaujímavé samy o sebe, takže zbytočne k nim nekombinuj príliš veľa doplnkov, skôr sa riaď jednoduchosťou a pridaj napríklad výrazné topánky.

Tak čo, inšpirovala som Ťa a začneš nosiť šaty viac? 😉

cover foto: pinterest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista