Život ti dá len toľko, koľko do neho vložíš. Život nie je určený pre priemerné momenty. Život nie je vytvorený pre to, aby si stagnovala a robila to isté znova a znova. Život nie je určený na plytvanie tvojho času.

Život je určený pre zamilovanie sa a pre to, aby sme si ho užívali. Áno, každý máme obdobia v živote, v ktorých nevieme ako ďalej a svoj život si nevážime, no nie je dôvod na paniku.

Život je určený pre zlyhanie a úspechy. Je určený pre pády, zlomené srdcia a nové lásky. Je určený pre bolesť, vieru a lásku. Je určený pre veľké objatia a dlhé rozhovory, ktoré majú zmysel.

Už je to dlho, čo som si všimol, že ľudia úspechu len zriedka vysedávali a dúfali, že sa im veci prihodia. Vyšli von a boli to oni, kto sa prihodil veciam.“ – Leonardo da Vinci

zdroj: unsplash.com

Ten dosiahol úspech, kto dobre žil, často sa smial, a veľa miloval. Kto si užil dôveru pravej ženy, rešpekt inteligentného muža a lásku malých detí. Ten kto zaplnil svoje miesto a uskutočnil svoje dielo. Kto zanechal svet lepším, ako keď ho našiel.“ – Bessie Anderson Stanley

Život bude len taký, aký si ho urobíš a bodka. Nemôžeš čakať, že bude plný skvelých zážitkov a radosti, pokiaľ do neho dávaš zlú energiu. Nemôžeš čakať, že bude plný skvelých ľudí, ak máš okolo seba priateľov, ktorí ťa nepodporujú a ohovárate sa. Ži život, na ktorý budeš pyšná. Ži život, z ktorého si nadšená a tešíš sa na každý nový deň.

Život, ktorý nebudeš vnímať len ako povinnosť, ale ako skvelú zábavu, ktorá ťa neuveriteľne baví. Ži život, do ktorého vložíš skvelú energiu a budeš na sebe pracovať, aby si sa mala lepšie. Ži život bez strachu a ponižovania, pretože si to nezaslúžiš. Ži život, ktorý budeš mať rada a ktorý si budeš vážiť.

Ži život, na ktorý budeš pyšná. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.