Inkognito

Slovenský herec, moderátor a komik poriadne prekvapil rozchodom po trinástich rokoch vzťahu. Ako teraz priznal Novému času, je opäť zamilovaný. Jeho srdce si však nezískala Slovenka, kto mu učaroval?

Meno Michal Hudák pozná azda celé Slovensko a netreba ho nijako extra predstavovať. Herec hviezdil napríklad v Profesionáloch či Paneláku. Momentálne je aj jedným z hádačov v Inkognite, kde mu robí novú spoločnosť aj Fero Joke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Minulý mesiac Slovensko obletela správa o rozpade jeho dlhoročného vzťahu. Michal sa po rozvode s prvou manželkou dal dokopy s priateľkou Denisou. S tou žili spolu dlhých trinásť rokov a ich vzťah spája aj syn Hugo.

Dvojica sa mala rozísť práve kvôli partnerkinej nevere a ako sám Mišo vtedy priznal, verejnosť žiadali o rešpektovanie súkromia. Michal a Denisa sa napriek nezhodám snažia byť čo najlepšími rodičmi.

Slovenský herec a komik je opäť zamilovaný

Michal teraz pre Nový čas prehovoril o novej láske. Ako sám potvrdil, od septembra je opäť zamilovaný. Svoju novú lásku stretol nečakane a láska vznikla z priateľstva.

„Zoznámili sme sa v septembri na tradičných ‚hodoch‘ vo Velkých Bíloviciach, odkiaľ Lenka pochádza. Už 20 rokov však žije v Anglicku, kde má aj podnikateľské aktivity,“  priznal.

Michalovi teda učarovala žena zo susedných Čiech. Lenka bola hercovi sympatická aj vďaka skutočnosti, že vôbec netušila, kto Michal Hudák je a nepoznala ani jeho profesiu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓩𝓾𝔃𝓪𝓷𝓪 𝓗𝓲𝓻𝓴𝓪𝓵𝓸𝓿á (@zuzka_hirkalova)

„Už pri zoznámení sme obaja cítili, že si veľmi dobre rozumieme a že budeme veľmi dobrí priatelia. Časom však naše priateľstvo prerástlo do vzťahu a napriek tomu, že ani jeden z nás žiadny vzťah nehľadal, vesmír to zariadil po svojom a my sme mu za to vďační,“ dodal.

Tvár novej priateľky Lenky sa však rozhodol ešte nejaký ten čas neodhaliť a svoju novú lásku doteraz neukázal. Herec je však pochopiteľne opäť veľmi šťastný.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News