Nora Kabrheľová

Gratulácie sa od rána len tak hrnú! Práve dnes 12. októbra totiž oslavuje svoje narodeniny Nora Kabrheľová, kedysi známa aj ako Mojsejová. Na Instagrame sa známa slovenská dôchodkyňa, ktorá si servítku pred ústa rozhodne nedáva, pochválila s veľkolepým darčekom.

Bývalá manželka Braňa Mojseja, podnikateľka z Pereša, je už dlhé roky známou tvárou. Vďaka svojmu ostrému jazyku sa uchytila aj s manželom v televízii a pod palcom mali aj vlastnú reality šou. Aj keď sa za posledné roky jej život poriadne zmenil, stále vie, ako si udržať fanúšikov.

Nora s milovanou Šarikou
zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

Nora Kabrheľová hviezdou Instagramu

Jej hlášky sa stali hitom a na sociálnej sieti si tak veľmi rýchlo vybudovala komunitu ľudí, ktorí ju nielen kedysi, ale aj dnes radi sledujú. Na Instagrame má pritom viac ako 106-tisíc followerov. Aj keď je už na dôchodku, nohy na stole vyložené nemá. Aktuálne sa venuje vlastnej talkshow a nedávno hviezdila so svojimi kuchárskymi zručnosťami aj v Bez servítky.

Zdá sa však, že šikovné ruky majú v rodine. Jej sestra Erika je totiž známa tým, že je skvelá cukrárka. Už minulý rok sa Nora pochválila luxusnou tortou, ktorú od nej dostala. No a tentokrát sa latka dvihla ešte vyššie!

Nora s tortou, ktorú dostala minulý rok

Nora Kabrheľová
zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

Dnes oslavuje Nora Kabrheľová svoje 64. narodeniny. Sestra jej pripravila prekvapenie v podobe dvojposchodovej ružovej nádhery, ktorú ozdobila v štýle značky Chanel. A to nie je všetko! Na videu nižšie môžeš vidieť, čo vybrala namiesto sviečok.

Tipovala by si Nore takýto vek? Vyzerá úžasne a my jej prajeme všetko najlepšie!

Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News