Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nikdy sa nevzdať znamená, že do budúcnosti vstúpiš smelo a sebaisto a každý deň budeš vnímať ako príležitosť napredovať v tom najlepšom. Nikdy sa nevzdať znamená prijať každú novú výzvu ako vrchol, ktorý treba zdolať, nie balvan, ktorý ťa môže utlačiť.

qhblafpy2uu-sergey-zolkin Foto: unsplash.com

Máš pred sebou skvelú budúcnosť; nevstúpiš však do nej naplno, kým ťa bude držať v zajatí minulosť. Minulosť môže zabrániť v prežívaní radosti, slobody a užívaniu v prítomnosti aj v budúcnosti – ak jej to dovolíš!
Našim poslaním je, aby sme za minulosťou urobili hrubú čiaru a do budúcnosti sa dívali s nádejou, odvahou a očakávaním. Najlepším spôsobom, ako to nikdy nevzdať so svojou budúcnosťou je neuviaznuť v minulosti.

aec45a4b0293d0aab9141ddb7ed47181 Foto: pinterest.com

Neobzeraj sa späť!
Keď sa zameriavame na minulosť, nevidíme budúcnosť. Sme znechutení, bezradní a deprimovaní. Nech nie je naša minulosť dôležitejšia než budúcnosť. Nevenuj jej priveľa pozornosti, lebo by ťa mohla okradnúť o radosť z prítomnej chvíle a o nádej do budúcnosti.

Chcem, aby si pochopila, že pohľad späť ťa môže zničiť.


A preto, moja milá kamarátka, snaž sa aj ty neuviaznuť v minulosti a nestratiť to čaro budúcnosti, ale hlavne nestratiť to, čo je pre teba pripravené.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife