thoughtcatalog.com

Možno len sedíš doma a hovoríš si, že všetky tvoje kamošky sú so svojím frajerom a ty si sama alebo možno si v práci, ktorá ťa vôbec nebaví a ty snívaš o cestovaní po svete. Neusaď sa pri tom, čo ťa nebaví a nedodáva ti radosť. Ty si zaslúžiš byť šťastná a nikdy nenájdeš šťastie, keď nebudeš robiť, čo máš rada a nebudeš s tými ľuďmi, ktorí ťa robia spokojnou a dodávajú ti radosť.16389-happy-girl-in-a-summer-dress-1920x1200-girl-wallpaperfoto: gistplanet.net

Zaslúžiš si byť s tým človekom, ktorý vidí, aká si a čo je v tebe a nie čo by chcel, aby si bola. S niekým, kto sa bude smiať na tvojich vtipoch, kto ti po ťažkom dni napíše ako si sa mala, kto bude cestovať tri hodiny len, aby ťa videl. Pretože ak nevidí tvoje dobré srdce teraz, neuvidí ho nikdy. To, že ti zavolá, či nepotrebuješ pomoc ak vie, že si chorá a nevieš sa postaviť z postele sa počíta, ale nie to, že ti napíše iba o pol tretej v noci a iba, keď vie, že ty si na super párty bez neho.

Zaslúžiš si byť s ľudmi, ktorí ťa inšpirujú, ktorí ťa majú radi a veria v teba aj vtedy, keď ty v seba neveríš. Kamarátka, ktorá poukazuje len na tvoje slabé stránky aj keď vie, ako zle sa preto citíš si nerobí z teba len priateľské žarty, ale zraňuje ťa. Je ťažké sa prestať stretávať s niekým, s kým si strávila toľko času, ale nakoniec zistíš, že vďaka tomu získaš priestor pre nových inšpiratívnych ľudí. Ľudí, ktorí ti dodajú odvahu, ukážu ti aká úžasná osoba si a ako si vážia, že ťa môžu mať vo svojom živote.
happy-girlfoto: publicdomainpictures.net

Nie každý deň bude dobrý, ale keď dosiahneš spokojnosť v tom, čo robíš bude ti to dodávať energiu prekonávať ťažké chvíle a pohýňať ťa dopredu. Ty sama najlepšie vieš, čo chceš, len musíš načúvať samej sebe a svojmu inštinktu. Keď budeš nasledovať, čo ti hovorí tvoj vnútorný hlas, ten ťa privedie na tie správne miesta a nakoniec k tým správnym ľuďom, ktorí urobia tvoj život krásny a jedinečný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating