pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Bolo to také náhle, až by človek nepovedal, že to môže byť pravda. Všetko, čo sme mali, čo nás tvorilo, jednoducho zmizlo. Len tak bez slov, iba jediné objatie to pripomína. Ak bola spravodlivosť stvorená, rozhodne nie pre tento svet. Ten by ju nezniesol, pretože to by mnohí museli uznať chybu a to predsa nie je povinnosť. Stačí byť len niekto a potom jednoducho môže zničiť niečo veľké, čo tvorilo a držalo pri živote náš svet. Tak krehký zázrak stvorený z čistej lásky.

Nikdy to nebolo dokonalé, no bolo to všetko, čo sme mali. To nás nútilo dennodenne vstať a milovať. Ako ľahko však všetko dokáže odísť. Bez povšimnutia okolia, no zo značným poškodením nás.

pexels.com

Cítim, ako nás to ničí, že sme sa rozlúčili len tak. Bez toho, aby sme vyslovili to najdôležitejšie. Zostal po tebe veľký zmätok. Stále mi pletieš hlavu, hoc sa snažím dostať ťa z nej. Pevne sa ťa držím a všetko mi pripomínaš. Všetky tie chvíle, kedy som sa cítila tak výnimočná po tvojom boku. Keď sme ruka v ruke kráčali spolu, hoc si ma nikdy nedržal. Keď ma tvoje bozky nežne nadnášali, hoc sa tvoje pery nikdy nedotkli mojich. Keď sme odkrývali všetky tajomstvá a cítili sa tak zraniteľní, no plní lásky.

Stále mám pred očami tvoj úsmev, tak iný ako všetky ostatné. Neviem v čom sa odlišoval. Možno to bolo tým, že si sa nebál byť hrdinom alebo tým, že patril mne.

freepik.com

Ťažko sa tu dýcha, keď ťa už pri sebe necítim. Nikdy by so neverila v to, že nás postihne takýto koniec. Ničota sprevádzaná bolesťou. Koľko snahy vyžaduje žiť pokojne ďalej pred celým svetom. Čakali to. Oni áno, ale moje srdce dúfalo do poslednej chvíle, že prídeš a vyslovíš tie dve slová, ktoré všetko zachránia.

No ty si zradil. Zradil si ma, hoc som ti dala moje srdce. No teraz po dlhom čase, konečne chápem, že predsa to možno bolo len pre niečo dobré. Srdce nezabudlo, no bez každej šťastnej chvíle, to predsa len ide ľahšie. Zmätok zostane navždy, s tým rátam, pretože neverím, že dokážeš vyhrať nad svojim egom a povedať mi, čo cítiš.

No ďakujem ti za to, že som to mohla byť ja a ty si  ma aj tak dokázal milovať, tak ako nikto iný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating