unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nie som pripravená na lásku, ale to ma nerobí divnou, zlomenou alebo uzatvorenou. Nedržím sa nikoho a už vôbec nie toho, kto hľadá niekoho, len aby nebol sám. Pretože, budem k sebe úprimná, v blízkej budúcnosti nebudem pripravená na lásku.

Práve teraz pracujem na mne. Pracujem na tom, aby som sa zlepšila, aby som mala život na tej správnej ceste, aby som si plnila sny, ktoré mám. Chcem tie prázdne miesta v mojom živote zaplniť sama. Nechcem sa obrátiť na niekoho a nechať ho, nech ich zaplní on. Nechcem, aby niekto prišiel a snažil sa to dokončiť, pretože to chcem urobiť úplne sama.

Nie som pripravená na lásku, pretože stále pracujem na láske, lásky nie je nikdy dosť. Pracujem na láske k sebe samej. Pracujem na tom, aby som milovala svoju rodinu, aby som s nimi trávila čas, aby sme si rozumeli.

pexels.com

Nie som pripravená na to, aby sa môj život zmenil, pretože moje emócie a moje pocity sú občas zdrvené, pretože som nechala niekoho iného, aby mal moje srdce. Nie som pripravená na stávku môjho srdca a potom si len zdvihnúť zlomené kúsky, keď budú padať.

Sama seba som sa pýtala, kedy sa chystám niekoho si nájsť, bola som zúfalá z toho, že som sama. No jedna časť zo mňa začala kričať. „Panebože, dievča, si mladá. Si ešte ďaleko od toho, aby si sa usadila.“

pexels.com

Veď predsa môžem byť úplne šťastná sama, môžem cítiť pokoj bez toho, aby niekto vedľa mňa spal a môžem sa ísť sama najesť do reštaurácie a nepotrebujem niekoho, aby chodil so mnou na rande.

Nie som pripravená na lásku a to nie je nič zlé, nie je nič zlé so mnou.

pexels.com

Môžeš sa na mňa pozerať divne, môžeš sa čudovať, čo robím zle, môžeš nado mnou ohrnúť nos, keď poviem, že som stále sama, ale na ničom z toho nezáleží. 

Pretože na tom, že som sama nie je nič zlé.

Nie som pripravená na lásku, a to je v poriadku, pretože môj život je úplný a to pre mňa stačí. Som dosť pripravená na seba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating