Unsplash/Lauren Richmond

Nie každý človek túži po romantike ako z filmu, a nie každý sa chce usadiť a žiť v partnerskej harmónii. Pravdupovediac, existujú ľudia, ktorých práve takáto predstava skôr desí. Majú strach z lásky alebo len milujú svoju slobodu a single život? Dozvieš sa to vďaka 3 znameniam, ktoré kráľuju rebríčku chlapov milujúcich voľnosť.

Strelec

Muž narodený v tomto znamení je známy sukničkár a vernú lásku tak ľahko žiadnej nesľúbi. Miluje flirt a dokáže byť s jednou ženou aj „viac nocí“, no vo chvíli, keď sa to z jej strany bude javiť ako záujem o vzťah, utečie. Miluje zábavu, dobrodružstvo a bojí sa, že vzťahom o všetkú tú zábavu príde.

Má pocit, že k spokojnému životu mu stačia iba rovnako naladený kamaráti, s ktorými trávi čas. Nebaví ho hľadať lásku, verí, že si ho nájde sama. Dovtedy si bude užívať párty a cestovanie.

Baran

Muž v znamení Barana je energetický a na rozdiel od Strelca, nemá problém vhupnúť do vzťahu. No tak rýchlo, ako si vzťah začne, tak rýchlo ho aj ukončí. Robí veci totiž z vášne a uvedomí si to, až keď mu hlava trochu vychladne.

Miluje objavovanie nových vecí, takže aj flirtovanie s neznámymi. Pozeranie filmu doma s partnerkou ho neláka tak, ako nočný život v bare. Okrem toho má silný temperament, ktorý len tak žiadna žena nezvládne.

Lev

Chlap narodený v znamení Leva chce byť pánom v každom smere svojho života. Nenechá sa len tak ľahko skrotiť vzťahom. Žene podľahne, iba keď pri nej nechýba poriadna iskra. Ako slobodný sa však dokáže zameriavať sám na seba, je totiž známy tým, že je zahľadený do seba.

Byť vo vzťahu, a nedajbože „pod papučou“ je pre jeho sebavedomé ego krutý trest. Pre vážny vzťah nie je stvorený, to by musel veľa obetovať. Užíva si svoj slobodný život pokiaľ to ide.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy