Unsplash/Milan Popovic

Či je pre teba niekto správny, alebo nesprávny, nezistíš okamžite. Musíš si všímať signály, ktoré vedia byť niekedy skryté. Na to, že randíš s nesprávnym mužom, ťa častokrát upozorní tvoje okolie, pretože to spozná skôr, než ty.

Ako tomu zabrániť? Všímaj si tieto signály, ktoré ti povedia, že toto naozaj nie je vhodný muž pre teba.

 1. Necítiš medzi vami chémiu – prvý signál toho, že medzi vami nebude úprimná láska. Keď necítiš povestnú iskru pri prvých stretnutiach, nemá to budúcnosť.
 2. Mešká na stretnutia – znak toho, že mu na tebe veľmi nezáleží. Keby to tak bolo, na rande by nemeškal a dokonca by sa snažil mať časovú rezervu.
  zdroj: Pexels/cottonbro
 3. Nezaujíma sa o teba – keď vidíš, že ste na rande, no rozpráva iba o sebe, je to signál toho, že ho nezaujímaš. Predvádza sa, chce byť stredobodom pozornosti a nepustí ťa k slovu.
 4. Cítiš sa pri ňom neisto – ďalší signál toho, že je to nesprávny muž, pocítiš vtedy, keď si pri ňom nervózna, komunikácia viazne a je medzi vami trápne ticho.
 5. Nemáte spoločné záujmy – vážny signál, ktorý napovedá o tom, že by vám to v budúcnosti neklapalo. To, že protiklady sa priťahujú, je dávno vyvrátené. Priťahujú sa ľudia, ktorí majú radi rovnaké veci. Ak s ním nevieš nájsť spoločnú reč, dlho by vám to nevydržalo.
 6. Tlačí ťa do niečoho – ak ťa tlačí do niečoho, čo ty sama nechceš, utekaj. V začiatkoch ti to možno nevadí, no ak by randenie prerástlo do vážnejšieho vzťahu, prekážalo by ti to. Nebola by si svojprávna.
  zdroj: instagram/couplegoals
 7. Nerešpektuje ťa – chlap, ktorý bude pre teba ten správny, ťa bude rešpektovať. Ten, ktorý ťa nerešpektuje a nemá ťa v úcte, je toxický. Mala by si sa držať ďalej.
 8. Robí si z teba žarty pred ostatnými – a to aj po tom, ako si mu povedala, že ti to prekáža. Ak si z teba robí v spoločnosti nemiestne žarty a vtipkuje na tvoj účet, nie je to muž pre teba.
 9. Drží ťa v tajnosti – ak by ťa mal skutočne rád a ľúbil by ťa, predstavil by ťa priateľom a po čase aj rodine. Ak to ešte neurobil, no ty si to už (možno) urobila, nemyslí to s tebou vážne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating