Unsplash/Dave Goudreau

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dopustiť sa krádeže určite nepatrí medzi niečo, s čím by sme sa mali chváliť. Pretože, ak nám niečo nepatrí je logické, že si to vziať nemôžeme. Nájdu sa však aj takí, ktorí si jednoducho nevedia pomôcť, a keď sa im niečo cudzie zapáči, tak si to vezmú bez súhlasu a potichu skryjú. A ľudia narodení v týchto znameniach majú k tomu najväčšie sklony.

Neprotiví sa im takéto správanie a bez výčitiek svedomia si zoberú všetko, čo im padne do oka, aj keby ste boli naozaj skvelí priatelia. Takže, ktorých znamení sa to týka naviac? Možno budeš z výberu veľmi prekvapená.

Vodnár

Nielenže mu nie je cudzia nevera a koketné správanie, ešte si rád vezme aj to, čo mu nepatrí. Má tendenciu neprizerať na pocity ostatných, ale myslieť len na seba a svoje potreby. Niekedy je to s ním naozaj ťažké, až by ťa porazilo.

Najhoršie na tom je, že keď niečo potiahne tajne, človek ani nemá tušenie, že to urobil práve on, je v tom proste majster. Pozná správne ťahy na to, aby ho nikto nepodozrieval.

Ryby

Ďalšie znamenie, ktoré má k tomu sklony sú Ryby. Paradoxom je, že sám to odcudzuje na druhých, keď mu niekto bez dovolenia niečo vezme, ale asi nejako pozabudol, že on to robí tiež.

Keď sa mu daná vec zapáči, vezme si ju. Niekedy má výčitky svedomia, a tak to vráti alebo sa aspoň prizná. Sú však dni, kedy len mávne rukou a nikto ho nezaujíma. Iba to, že má to, čo chcel.

Baran

Tak, ako mu nie je cudzie podviesť, nemá problém ani s kradnutím. Je názoru, že všetko, čo chce, aj dosiahne. A je mu jedno, aký názor má na to druhá strana. V tomto je nekompromisný a robí to, čo uzná za vhodné.

Aj keď to nie je v súlade s pravidlami, proste to robí. Nosí sebe veľkého rebela a rád porušuje všetko, čo sa dá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy