unsplash.com

Pokiaľ ide o randenie a vzťahy, všetci sme iní. Niektorí ľudia sú beznádejní romantici, zatiaľ čo iní neznášajú pocit viazanosti. Aj túto našu stránku ovplyvňuje astrológia. 

Určité znamenia sú jednoducho šťastnejšie, keď sú slobodné. Neznamená to, že sa vzťahom vyhýbajú, ale prirodzene sa do nich bezhlavo nevrhajú. Single život pre nich nie je nič depresívne ani smutné, práve naopak, vedia si ho poriadne užiť. Toto sú 4 znamenia zverokruhu, ktoré k nim patria.

1. Lev

Každé znamenie má svoje dobré i zlé znaky. Pre Leva je typické jeho ego. A to, pokiaľ ide o vzťahy, nemusí byť vždy dobré. Chce byť stredobodom pozornosti, čo sa pri pároch nie vždy dá. Preto si radšej užíva slobodu. Avšak, keď už je vo vzťahu, je mimoriadne verný.

2. Strelec

Strelec miluje kontrolu nad vlastným životom a pocit slobody. V dôsledku svojej voľnej duševnej osobnosti je preňho ťažké vytvárať a udržiavať dlhodobé vzťahy. Hneď ako zistí, že daný vzťah nie je to, čo očakával, bezproblémovo ho ukončí. Musí si nájsť správneho partnera, aby zostal vo vzťahu. Správnym je preňho taký človek, ktorý je flexibilný, nebude ho priveľmi viazať a bude za spoločné dobrodružstvá.

3. Vodnár

Narozdiel od Strelca môže byť Vodnár viac stabilný, čo znamená, že je viac pravdepodobné, že udrží veci aj dlhšie bez zmeny. Zaväzuje sa len k ľuďom, ktorý sú rovnakí – majú rovnaké hodnoty, názory, postoje. Preto môže byť preňho ťažké vytrvať vo vzťahu s človekom, s ktorým si takto nesadne. Vodnára sa vôbec neodporúča pokúšať meniť, skôr učiť otvorenosti, aby sa cítil vo vzťahu prirodzenejšie. Zameraj sa na prítomnosť a nie budúcnosť.

4. Ryby

Ryby sú známe ako jemné znamenie, ktoré nemá rado kritiku, konfrontáciu a obmedzenia. Preto je ťažké udržať si ho. Akonáhle cíti vo vzťahu obmedzenie, ukončí ho. Svojim útekom však nechce nikomu ublížiť. Žije hlavne pre súčasnosť.

 

Zdroj: bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating